Ahoj holky jsem 14tt a něco me boli už druhy den pod žebry na prave strane. Jako bych tam neco mela. Je to jen když se nějak ohnu. Jako by mi tam neco zavazelo a žebra pri hnutí o to zavadí.Dnes v noci jsem se otačela a uplne me ta bolest pri nadzvednuti vzbudila. Kdybych byla ve vyssim stupni tehotenstvi,tak bych si rekla,ze je to miminko. Nemeli jste to??
Mastné ani nejim. Jim spis jen ovoce,a zeleninu . Ale je fakt ze jsem předevčírem a vcera mela kedluben a ta nadyma. To me nenapadlo.
Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu
Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.
bacha na žlučník, někdy se těhotenstvím rozbouří a mohlo by to být ono..zkus týden dietní, nemastnou, nekořeněnou stravu../no a často to bývají i větry, a i takto nahoře pod žebra../