Bolest hlavy ve 24 tt

andrejicek24
20. zář 2019

Ahoj. Mamky prosim vás už potřebuji poradit.. Jsem 24tt neustále mě bolí hlava hlavně když hlavu dám do předklonu, občas je mi i na zvracení a slzý mě oči.. Bolest cítím hlavně na spancich.. Na gynde mě řekl že fyzioterapii nedoporučuje v těhotenství.. Ale přeci takhke nemůžu čekat do porodu.. Občas nejsem schopna ani fungovat.. Děkuji za každou odpověď. 😕🙏

pipi_puncocha
20. zář 2019

To je hloupost, že bys nemohla navštěvovat fyzioterapii v době těhotenství... jen je potřeba si vybrat dobrého fyzioterapeuta, který má zkušenost s těhotnýma. Já naopak chodím a opravdu mi to pomáhá. Ale pokud jsou ty tvoje problémy tak velké jak píšeš, tak bych se poradila i na neurologii určitě. Přece jen máš před sebou ještě několik měsíců.

denca033
20. zář 2019

@andrejicek24 Ahoj taky jsem v prvním a druhém trimestru trpěla na bolest hlavy nekdy už byla fakt nesnesitelná že jsem šáhla po ibalginu ale jen půlku. Zabralo to na chvíli. Takže buď zkus tu fizioterapii nebo nohy dát do lavoru s vodou studenou a za krk dát třeba zmraženou zeleninu. Ještě mi pomáhalo si lehnout a v ložnici všechno zatemnit a usnout. Potom hodně pít ale jen vodu.

jane_1
20. zář 2019

Zkus více pít a já bych řekla, že ten fyzioterapeut naopak není špatná volba. Jen vybrat toho správného a prověřeného. Nemůžeš přeci každý den trpět.

andrejicek24
autor
20. zář 2019

Holky díky vše vyzkouším.. Domacnost mě kolikrát stavkuje a to už nejde 🙈🙏

krasna_neznama86
20. zář 2019

Ja chodila na fyzioterapii s bederni pateri, i na rehabiltace, jen se nedoporucuje chofit v 1.trimestru... bederka je rizikovejsi na napravu...

marta1295
21. zář 2019

Ahoj chci se zeptat jsem ve 25tt a mám bolesti břicha i když lezim v klidu a nebo se otočím tak zda je vše v pořádku nebo jestli mám zajít k doktoru děkuji za odpovědi

luciealex
22. zář 2019

@marta1295 promiň ale my nevíme... Aspoň já ne a věšteckou kouli nemám.Jo může se jen jednat o to jak se mincí roztahuje a to je v pořádku ale co když ne?Raději si k Dr zajdi,klidně i dnes na pohotovost Lepší 10x zbytečně než 1x pozdě...

luciealex
22. zář 2019

@marta1295 mimčo ne mincí😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru