Bolest hlavy. Co zabírá?

27. črc 2020

Ahoj holky, jsem 13+4 ukrutně mě boli hlava. Pred dvěma dny me taky bolela, ale vcera nic. Dneska od rana mi porad tresti. Nejhorsi to je, kdyz zmenim polohu z leze do sedu nebo kdyz vstanu. Paralen brat nechci, na tabletky proti bolesti jsem nebyla zvykla ani v netěhu. Zkousela jsem tygri mast na spanky, studeny obklad.. najezena jsem, zkousela jsem sladky koblih, lezim, usnout mi nejde :/ vody jsem vypila uz tak 3 litry 😄horcik beru pravidelne 😖ja uz nevim😀maam nizky tlak, na to piju rano zeleny caj, ale uvazuju, ze si udelam slabe kafe, ale zase to nechci s kofeinem prehanet😃zblaznim se🙏🏼Prosim poradte co zabralo treba vaam☺️

michaela1990xx
27. črc 2020

Ja si davala kafe a nebo Paralen. Na gynde mi dr rikal, ze jedno kafe denne at si klidně dám, ze mam stejně nízký tlak.

lachtanice86
27. črc 2020

Raději jeden prášek než trpět bolestí treba 2dny. Ja mela celé těhotenství migrény na které nepomahalo nic a bylo to utrpení

riavais
27. črc 2020

Jedna káva s dostatkom mlieka alebo Paralen neublíži. Aspoň sa nebudeš toľko trápiť, mimču je lepšie keď si vo fyzickej a psychickej pohode 😊

lindikova
27. črc 2020

Co beres za horcik? Doporucuji bisglycinat nebo citrat. Netrap se a vem si paralen a udělej si kafe. Já jsem v těhotenství i mimo nej s migrenam něco zkusila, včetně zvracení z bolesti. Ještě bylinky, hermanek a medunka, obojí tedy s rozvahou. A fyzioterapie, srovnat hlavu. Ať je lip!

drakenn
27. črc 2020

Orgasmus..vše se uvolní..

lula86
27. črc 2020

Na mě zabiralo hodně pít a potom odpočívat v leže. V prvním těhotenství jsem vůbec nevěděla co to bolest hlavy je zato teď ve druhém jsem tedy první trimestr fakt trpěla jako hus skoro ob den. Prášky jsem si nebrala.

terla
27. črc 2020

Já teda měla teď v prvním trimestru týden migrénu a když skončila, tak jsem měla, jak popisuješ...bolest při změně polohy. Hrůza a ještě dva malý caparty k tomu. Tady jsem vyčetla, že ženským zabrala tymiánová mast od Justa, tak jsem ji sehnala když cítím, že mi hlava začíná, tak namažu na spánky. No třeba je to placebo, ale lepší jak paralen. Mám taky nízký tlak a kafe to neopravilo, ale mám i teď hrozný nevolnosti, takže nemám chuť téměř na nic. Při migréně mi ulevovalo také studený obklad na zátylek a větraná místnost.

ajja87
27. črc 2020

Ja teda bych si vzala ten paralen, mimcu neublizis, ale já to beru ze svého hlediska, protože trpím na migrény a pokud to nechám rozjet, tak mi je hrozně zle a nejsem schopna vstát ani s křesla a ujít dva kroky... Takze za mě raději paralen za včas, ticho a a nejlépe vyvetrana místnost, hodit peřinu přes hlavu a zkusit usnout a za půl hodiny úplně cítím, jak ta bolest odchází... A jinak myslím, že zelený čaj naopak tlak snižuje...

zavodnice
27. črc 2020

Dneska mě bolí hlava jako prase. První dva paraleny bez efektu, kafe bez efektu, sumamigren taky nic, studené obklady taky nic, další dva paraleny taky nic, hořčík taky bez efektu, piju hodně. Jen doufám, až se ráno probudím, že už mě hlava bolet nebude.

alcar
27. črc 2020

Ve druhem trimestru uz muzes i Ibalgin. Ja zazivam kazdy mesic opravdu hnusne migreny (v tehu taky) a Paralen na to absolutne nezabira. Takze ja i v tehu zobala (prilezitostne) Ibalgin. Tridenni migreny bych nedavala. Mne staci hodina a jak se to pak rozjede, tak bliju a nejsem schopna niceho. Migrena je strasna zatez na organismus, po odezneni jsem jak prejeta parnim valcem, jak to vycerpava.

eithelwing
28. črc 2020

Při migréně jsem si občas ibalgin dala, jinak bych to nezvládla. Ale ne ve třetím trimestru.
Jinak spánek, obklad, hořčík.
A kofein tedy vubec ne, to je u mě spouštěč migrény.

alpakovo
28. črc 2020

Mám to samé a Dr. mi doporučil kafe, více colu nebo zelený či černý čaj.... Prostě to co obsahuje tein nebo pro přímo kofein. A to hlavně pokud se sníží tlak.... Mě zabírá černý čaj s citrónem 😉

denisahlavicova
6. zář 2020

Když bylo nejhůř, dala jsem si paralen. Jinak jsem pica kafe s mlékem jako před tehu, cca 2x denně

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru