26. tt a bolesti. Poslíčci?

dasipe
19. bře 2022

Ahojky. Potřebuju asi trochu uklidnit... Jsem v 26 týdnu. Dnes je mi tak nějak zvláštně celý den... Už v noci jsem se asi 3x vzbudila slabou bolestí, jako bych to měla dostat... Pak jsem byla od rána přes dopoledne v pohodě, byla jsem na procházce, samozřejmě mě po delší chůzi začne vždycky píchat v boku, jak kdybych běžela maraton. Později odpoledne až k večeru se mi udělalo divně, padla na mě únava z ničeho nic a tak jsem zůstala na gauči. Polehávám, nic nedělám a z ničeho nic mě začne jakoby strašně tlačit břicho dolů a mám pocit, jako by se mi divně dýchalo. Občas se mi to stalo třeba 2x za den ale teď navečer už to bylo několikrát, do toho mě berou záda (bederka) a stále mě bolí břicho, jako bych měla každou chvíli dostat menstruaci...chvíli víc, chvíli míň, pak chvilku je úplný klid... Můžou to být poslíčci? Je to moje druhé těhotenství ale jak mi bylo před deseti lety už si nevybavuji. Poslední dobou jsem opravdu hodně ve stresu. Co myslíte? Mám radši někam volat, vyčkávat...? Nechci být zbytečně za hysterku...

fouskovi
19. bře 2022

@dasipe radši 100x za hysterku a jet třeba zbytečně než jednou pozdě

rickym
19. bře 2022

Jela bych, přesně, radši zbytečně než pozdě…✊🏻🍀

mynamea
19. bře 2022

@dasipe 26+1tt "jen" mě bolela záda, než jsem se rozhoupala, byla jsem otevřená na 5cm a v nemocnici už nemohli nic dělat. Dceři bude letos 11 a stejně dlouho si vyčítam, že jsem nejela včas. Takže nerozmýšlej a jeď. Radši zbytečně než vůbec

errol4388
19. bře 2022

@dasipe já bych taky raději jela. Podobně to bylo i u mě. Bolest v bedrech a nakonec z toho byl porod ve 30+0. Držím palce, ať je vše OK.

klokanka31
19. bře 2022

@dasipe Radši jeď ať tě okouknou. U mě bolest v kříži znamenal porod.

dasipe
autor
19. bře 2022

@fouskovi
@rickym
@mynamea
@errol4388
@klokanka31

Děkuji moc za odpovědi 🍀 momentálně jsem ve vaně a řekla bych že dobrý, tak uvidíme až vylezu. Jinak na záda už takhle trpím 2 roky, akorát teď je to takový víc nepříjemný... Jinak teda pohyby cítím normálně jsem zapomněla dodat. První syn byl narozený ve 40+6 a v tomhle těhotenství jsem neměla jediný problém. Tak jsem znejistěla... 🙄

klokanka31
19. bře 2022

@dasipe Tak snad to bude dobrý 🍀 taky na záda trpím už x let, proto když jsem měla ty bolesti tak jsem si myslela že asi jen poslíčci nebo že jsem si se zády hnula. Do porodnice jsem přijela na 8 cm 🙄 Ale nechci tě strašit,snad si ještě malé počká...

dasipe
autor
19. bře 2022

@klokanka31 no já doufám, že je to z toho, jak už dělám spoustu věcí na sílu...mám koně a tak jsem kolem nich do dneška fakt poctivě litala a pak ještě procházky s nima (pěšky samozřejmě) a do toho klasika...domácnost, zahrada... Ale volala jsem do nemocnice tak prý mám ležet a jezdit nemám, když nekrvácim 🤷 holt už chtě nechtě musím ubrat na tempu... 😮‍💨

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru