2. screening. Kdy jste šly?

naty464
23. led 2020

Dobry den,
Chci se zeptat, kdy jste sli na 2.screening.
Ja bych totiz mela jit v dobe, kdy budu jen 19+5,tak nevim, jestli to není moc brzo.... Aby tam bylo vidět vse potrebne.
Diky za odpovědi 🙂

alilali
23. led 2020

Já byla v 20 týdnu, chodí se mezi 20.-22. týdnem. Takže u tebe úplně optimál. Neboj, ony si to sestřičky vypočítají když se objednáváš tak, aby šlo vše potřebné vidět. Ať ti to dobře dopadne (což jistě dopadne).

leniczka23
23. led 2020

Chodi se mezi 20-23tt ty budes ve 20tt takze akorat.. Doktori vedi co delaji a na kdy te objednavaji..duveruj jim.

betka989
23. led 2020

Taky jsem byla v 19+5

jjasmina
23. led 2020

Já byla ve 21+2, ale oni určitě ví... Vtipný spíš bylo, že jsem se objednávala , přišla jsem tam a objednaná jsem nebyla, nu chybička se jim tam vloudila, ale paní mě tam už někam vtloukla no 🙂

bublais
24. led 2020

Jsem objednaná na 19+1.. Jen pořád nevím, zda ho dodatečně pojišťovna (VZP) proplácí. Paní na infolince si nebyla jistá..
P.

hanafaustyna
24. led 2020

Pojišťovna by to platit už neměla. Doktorka mě na to upozorňovala. Byla jsem včera a u nás jsem ještě neplatila,že až od února,že nemocnice ještě vyjednává s pojišťovnou. Tak asi záleží místo od mista

veru181
24. led 2020

@bublais Byla jsem dnes a nic po mně platit nechtěli 🙂

bublais
24. led 2020

@veru181 Vím že v Nymburce chtějí 1500,- vím že to pojišťovna nehradí, ale nevím, zda na to přispívá...🤷🏻‍♀️

tingle
24. led 2020

Já byla v tom 23.tydnu az a byla jsem nervózní, jestli už ti zas není pozdě. Ale věřím, že oni vědí, co dělají 🙂

veru181
24. led 2020

@bublais Aha, já byla teda U Apolináře, myslela jsem, že budu platit ten první, ale řekli mi, že když jsem pojištěná (taky VZP), tak nic neplatím. A dnes taky nic. Tak bych čekala, že to právě závisí na pojišťovně a ne na zdravotnickém zařízení :( Pokud by to nebylo klasicky na pojišťovnu, tak podle aktuálních příspěvků asi na druhý nepřispívají https://www.vzp.cz/pojistenci/vyhody-a-prispevk... (což mi taky přijde zvláštní, že by na první přispívali a na druhý ne v případě, že by to nešlo na úhradu automaticky).

nazka
24. led 2020

@bublais já ho neplatila. A byla jsem 21.tt

bublais
24. led 2020

@veru181 Četla jsem už někde, že Apolinář má nějaký granty nebo co?! Každopádně též jsem myslela že to je rozmar pojišťoven, nikoliv nemocnic...

charlotte30
4. únor 2020

Holky na kolika screeningach jste byly? Četla jsem, že se dělají 3,byla jsem na dvou a dr. O tom třetím nic nerikala🙈tak nvm

jjasmina
4. únor 2020

@charlotte30 Já byla na třech, kámoška na třetím nebyla. Takže asi jak kterej doktor.. Ale moje dr měla třeba dost starej ultrazvuk, prakticky na něm poznala jen tlukoucí srdíčko a jak je otočená. Jinak žádné odhady a jiné info jsem neměla, tak možná proto mě posílala na všechny, těžko říct.

cynthia19
6. únor 2020

@naty464 já byla ve 24 týdnu 🙂

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
petula.bir
27. kvě 2020

Ahoj, chodi se 20-22tt já byla přesně 20tt+0 😀 takhle mě objednala sestřička na genetice. Včera jsem byla na 3.screeningu ten se dělá 30-32tt a já byla včera 31tt+4 (ale to bylo již u mého gynekologa) 😁

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru