17+6tt a bolest břicha. Je to normální

sojca
22. dub 2024

Holky jsem poprvé těhotná a teď často přes den, ale hlavně v noci, mě bolí břicho ( po stranách břicha ). Je to nepříjemné, jak v noci musím měnit strany a pak už nevím jak si lehnout. Od včera dokonce i půlka zadku, jako bych jí měla neraženou 😂
Nejspíš je to z roztahování dělohy, ale i přes to se zeptám, zda je to normální a měli jste to také?
K doktoru jdu až 7.5. po měsíci a půl, tak jsem vyjukaná, zda je vše jak má být.

luciesofiealex
22. dub 2024

No já nevím možná je to normální Ale raději bych se objednala k doktorovi bylo raději 10x zbytečně než po 11.... Třeba zbytečně pláším a ostatní holky napíšu že ne ale já osobně bych k doktorovi zašla...

martulka88
22. dub 2024

@sojca Já jsem si zažila své a ikdyž to vypadá od roztahování dělohy a bříška, tak bych jela k mudr.už teď 😉 Radši zbytečně, ale budeš zkontrolovaná

sorboni30
22. dub 2024

@sojca ahojky. Když jsem čekala dceru měla jsem bolesti břicha stále. A taky jako bych měla dostat menses. Ano je to běžné, ale neměla bys mít křeče. Sleduj výtok. Jak se zbarví do tmava, červena tak k lékaři

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru