16tt náhlá bolest pravé části zad a boku

hannika08
10. pro 2015

Ahojky jsem 15+3 V čera v noci mě probudila bolest právé části zad jakoby od půlky k hýždím . Nebo dnes dopoledne mi bolest přecházela do pravého boku. Popis bolesti je pro mě obtížný ( tlaky, pálení a jakoby i sem tam bodnutí, hlavně to pálení nějakou dobu pak to přestane) doufám že nebudu mít opět v noci nepříjemný budíček Děkuji a budu se těšit na vaše odpovědi, rady 🙂

kytka12
11. pro 2015

Myslím si, že buď to jsou nastydlé ledviny a močák nebo máš vpravo srůsty a díky hormonům se nyní rozvolňují a praskají. Srůsty např. po operaci slepáku apod. Mně doktorka říkala, že takové bolesti jsou běžné, taky mám srůsty po operacích.

hancazivocich
11. pro 2015

@hannika08 - nebo i záda - mění se postavení páteře... A to jakoby pálení, nebo mravenčení půlky může klidně být i od toho..Je to docela obtěžující bolest, že?

hannika08
autor
11. pro 2015

@hancazivocich Děkuji za info , naštěstí v noci bylo vse ok a dneska taky

pavlina1976
12. pro 2015

@hannika08 Jj je to normální, mě zas poprvé včera tak šíleně bolely záda v kříži, když jsem ležela na zádech 😒 . Už to začíná 😀

martan93
15. pro 2015

Ahoj potrebovala bych poradit. Uz druhy den me poboliva bricho. Nekdy to je v podbrisku jindy jakoby kolem zaludku. Do toho mam horecky kolem 38 i vejs ☹ nekolikrat denne zvracim. Chvilema se to zlepsi a oak zase zhorsi. Nevim jestli mam hned plasit a volat gynekolozce a nebo jen lezet v posteli. Prosim poradte ☹

hannika08
autor
15. pro 2015

@martan93 Ahoj to mě opravdu mrzí , že máš takové nepříjemnosti. Co se týče těch bolesti tak to hold bývá . jinak teplota vím že v těhotemství je zvýšená taky normální ale že ji máš tak vysokou a do toho to zvracení , nechci tě strašit to vubec ne , jelikož každý je vyhukaný z nových věcí a hlavně v tomhle stavu , ale zajdi si k doktorovi za to nic nedáš 🙂 Jinak dej pak vědět , měj se hezky sice teď asi spíš v rámci možností.

martan93
18. pro 2015

@hannika08 ahoj dekuju za radu. No nakonec to byla nejaka infekce a snad i lehka otrvava jidlem ale nastesti uz jim normalne a mimco je v poradku 🙂

hannika08
autor
18. pro 2015

@martan93 No teda tak to bych nečekala , jak se ti to povedlo 🙂 jsem ráda že už je vše v pořádku 🙂

martan93
19. pro 2015

@hannika08 vubec netusim jedlanjsem normalni veci ☹ jo to ja taky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru