15tt mě bolí kolem vaječníku a třísla

monii007
12. kvě 2017

Ahoj, dneska kolem 12te me zacalo bolet kokem vajecniku. Takova tupa bolest. Ted se to posouva az do trisla. Od te doby me to jeste neprestalo bolet. Je to normalni? Mel jste to nekdo taky??

lv
12. kvě 2017

To jsou vazy, kolem dělohy, jak se roztahuje, je to běžné. Může tam i ostře píchnout, když vstáváš.

monii007
autor
13. kvě 2017

Dekuju, no obcas i kdyz se protahnu nebo kychnu, tak me tam pichne, ale vcera uz jsem ani chodit nemohla. Nastesti to pak na noc povolilo ;)

marryjanew
13. kvě 2017

Jsem 13tt a mám to samé.. protáhnutí, blbej pohyb, natažení nohou v posteli, kýchnutí, mám pocit že se nemůžu kolikrát ani hnout....

monii007
autor
14. kvě 2017

@marryjanew takze nebudu jedinna🙂 aspon vim, ze je to normalni. Asi se porad moc pozoruji ;)

marryjanew
14. kvě 2017

@monii007 já se Teda nepozoruji takže to normální být musí... 🙂) hlavně tohle je nepřehlédnutelné podle mě :D

monii007
autor
16. kvě 2017

@marryjanew no tak neprehlednutelne to teda je :D to mas pravdu.

milatom25
17. kvě 2017

Zdravim budouci maminky🙂 Taky me boli trisla a hlavne celkove kostrc i zadek jak chodim:D a jsem hodne unavena..

35_a_budu_mamka
17. kvě 2017

@monii007 Niceho se neboj, je to normalni, me to bolelo taky a par dni tak, ze se mi i blbe vstavalo ze zidle a taky me to vydesilo, ale vse bylo v poradku ☺🚼

monii007
autor
18. kvě 2017

@milatom25 ja jsem taky unavena :D jinak zatim dobry. Jeste nemam takovy pupek, aby me uplne neco bolelo.takze dobry;)

monii007
autor
18. kvě 2017

@35_a_budu_mamka jo? Tak to jsem rada. Jsem hroznej plasan. Vsecno me desi, vseho se bojim...nejradej bych mela doma utz a furt se na mimi koukala jestli je v pohode :D

luj89
18. kvě 2017

@monii007 ahoj, me to takhle bolelo cca prvni mesic tehotenstvi a pak se to na par dni vratilo nekolikrat v prubehu tehot. Ted na konci me az pali pod zebry, jak se napinaji brisaky. Hlavne vecer se nemuzu kolikrat ani narovnat. Takze neboj, normalni to je 🙂

monii007
autor
25. kvě 2017

@luj89 i na konci si pekne uziju jo? Tak parada :D hlavne at uz citim, jak se prcek hejbe, aspon to mi to vykompenzuje 😍 od kdy jsi citila pohyby??

luj89
25. kvě 2017

@monii007 neboj, kazda to mame jinak 🙂. Me treba az tak nevadi bolest a jiny neprijemny veci, ale ty nevolnosti na zacatku pro me byly priserny. Takze i kdyz me tvrdne bricho nebo boli vazy, brisakynebo mimco bolestive kope do zeber a do boku, tak i presto si tehotentvi pekne uzivam a uz ted vim, ze mi to bude chybet 🙂. Pohyby jsem citila od 18tt, v jakem jsi ty? 🙂

monii007
autor
26. kvě 2017

@luj89 ja dnes zacala 17tt, tak jsem zvedava, netrpelive na to cekam 😍....

luj89
26. kvě 2017

@monii007 ja si to presne pamatuju, byla jsem v 17+5 a zacalo to hodne zlehka, ale presne jsem vedela, ze to je miminko 🙂. Rika se, ze zalezi i na umisteni placenty, tuku na brise a poctu gravidit 😉. Ja mam placentu na predni stene, tehotna jsem poprve a jsem stihla (ale nejaky ten tuk na brise tam urco je 😀).

monii007
autor
26. kvě 2017

@luj89 aha no, ja mam nizko placentu. Skoro prekryva branku, je uplne nakraji. Tak snad se vytahne. Asi i kvuli tomu nic necitim ne? A snad to poznam teda :D uz se tesim!

luj89
26. kvě 2017

@monii007 vsak jeste ani ta deloha neni moc vysoko, takze ani placenta vysoko nebude. Urcite se vytahne, neboj 🙂. Podle me jeste nic necitis proste proto, ze je jeste moc brzy 🙂.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru