Žlutý hlen v 10. tt. Máte zkušenost?

nitii
22. črc 2022

Krásný den, prosím o zkušenost a uklidnění..
Od začátku těhotenství mám běžně takový bílý a průhledný výtok, ten jsem měla i v prvním těhotenství.. Ale dneska jsem se po wc utrela a na papíru byl hlen konzistence jako želé, průhledný a v něm několik žlutých kousků.. Hned mě napadly černé scénáře, jestli nemohla odejít hlenová zátka jako předzvěst potratu ☹️
Děkuji za zkušenosti..

anickaaa28
22. črc 2022

@nitii Nic to není,hlen -výtok se počasí těhotenství proste mění. Pokud nezapacha,nic te nesvedi nebolí, byla bych v klidu......Jsem uz 35+0 a mění se ,neni furt stejný.....Ale pokud mas tak strašný strach,pro klid duše si zajdi na pohotovost.Lepsi 100x zbytecne jak 1 pozdě.

nitii
autor
22. črc 2022

@anickaaa28 Nn, nesvědi, nebolí, ani nebyl cítit.. Pohotovost je momentálně právě až hodinu jízdy od nás, tak zatím uvidím, jestli se něco nezmění, pokud by se mi něco ještě nezdálo, pojedu, jinak zkusím vydržet do pondělí a zavolat svému gyn.. Děkuji za zkušenost 🙂

l01991
22. črc 2022

Ne,buď v klidu,ja ho měla taky.Je to normalní,tedy pokud jak píšeš tě nic nesvědi-nepálí

nitii
autor
22. črc 2022

@l01991 Děkuji 🙂 Nn, to vůbec, jinak mám s mykozama bohatý zkušenosti, takže to zaručeně poznám.. Kdyby nějaký příznaky začaly, tak půjdu samozřejmě hned k doktorovi, mě právě vyplašil jen ten žlutý lepkavý hlen no..

l01991
22. črc 2022

@nitii ne fakt v klidu,ja ho měla do jisté doby (aso do 20-25tt) taky a vše naprosto v pořádku.Špatny je zeleny,zapachajici atd...

tasimia
22. črc 2022

@nitii hlenová zátka ma jinou barvu, takže toho se bát nemusíš. Jak píšou holky, může to být i nějaký zánět, v těhotenství je to jiné ;).

ivetkafek18
22. črc 2022

Jelikos nezapacha ani nesvedi jde pouze o obycejny vytok, ktoery se meni podle toho jak se pochva prokrvuje. Polid nespinis je vse v naprostem poradku. Ja s tim bojuju take 🙂

9radka9
23. črc 2022

@nitii já měla ty nejpodivnější a nejbarevnější hleny snad celé těhotenství a to i do zelena a oranžova a nikdy to nic nebylo, řekla bych že zcela v pohodě, prostě hormony

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru