Žloutkový váček v 7tt

alexandra32119
6. zář 2017

Dobry den, taky vam bylo na ultrazvuku v 7 tt hodne zretelne videt zloutkovy vacek?
Dekuji

radulka57
6. zář 2017

v 7tt bylo u mě vidět už i embryo s tlučícím srdcem. nějak nechápu přímo otázku, jestli máte vidět jen váček nebo řešíte to že je hodně vidět??

alexandra32119
autor
6. zář 2017

Taky jsem videla embryo. Ale i ten vacek. Prave kamoska mi rikala ze 6 - 8 tt ji vubec nebylo vidět vacek. A ja ho teda u sebe vidim zretelne.

radulka57
6. zář 2017

@alexandra32119 tak to je snad dobře ne? váček tam má být až do 12 týdne a taky zálěží na ultrazvuku jestli je vidět hezky nebo je schovanej. První je váček , pak až embryo, takže se nemůže stát že tam je mimi a váček ne, živí ho!

corry21
6. zář 2017

@alexandra32119 vůbec to nemyslím zle nebo jako rypani, ale proč si myslíš, že si ultrazvukový nález zhodnotis líp jak ten gynekolog co ti ho dělal ☺️ nestresuj se zbytečně blbostma... Vim ze každá přemýšlí a spekuluje aby to bylo ok, ale zrovna tohle myslím moc validne nezhodnostis

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru