Žádný váček v 5. týdnu těhotenství. Mohlo by z toho něco být?

hanynka1704
2. říj 2019

Ahoj holky,dnes jsem byla na utz,podle ms bych měla být 4+6,ale dr.zadny vacek neviděl? Měla jsem začít stimulovat před ivf,minulé pondělí na utz mi zjistili vysokou sliznici 14,6..začali mi brát průběžně krev kvůli HCG,,po-19, ct-74..bolí mě šíleně prsa,co myslíte,mohlo by z toho něco být??? Zkusila jsem i TT, Děkuji..

gruyerre
2. říj 2019

Hcg ti roste hezky. Na ultrazvuku ve 4+6 jeste nemusí být nic vidět, je ještě brzo.

barcachejn
2. říj 2019

Podle HCG bych rekla ze urcite budes 🙂 dulezite je aby se tehotenstvi spravne vyvyjielo. Neboj ve 4 +6 nemusi byt videt vubec nic. Ja mela mimco videt az v 6 +4 🙂 a to uz tlouklo i ❤ s UZ bych jeste pockala a sla bych az okolo 7 tydne to uz by videt byt melo a i se srdecni akci 🙂

hanynka1704
autor
2. říj 2019

Tak nic zřejmě...volali s výsledkem krve a bohužel klesá. Mám už jen 44...😔

barcachejn
2. říj 2019

@hanynka1704 To me moc mrzi ale i to bohuzel znam :( takhle skoncilo moje prvni tehotenstvi. Urcite se brzy zadari znovu nebud smutna i kdyz vim ze se to lehko rika a tezko proziva :(

hanynka1704
autor
2. říj 2019

Pokud je to opravdu konec,tak už je to potřetí...jen si říkám,jestli vůbec to ivf má smysl. Už jsem si vytvořila teorii,že se oplodněné vajicko uchytí,ale z nějakého důvodu přestane růst...

europa00
2. říj 2019

@hanynka1704 zkus at ti udelají imunologii..más všechna vyšetření za sebou?? gnetiku i imuno? stitku atd???

hanynka1704
autor
2. říj 2019

europa00 máme i s manželem vše za sebou a jsme oba naprosto v pořádku..🤔

barcachejn
3. říj 2019

@hanynka1704 a vzdy se prestane vyvyjiet v rannem stadiu nebo se ti nekdy vyvyjelo trosku dele? Protoze 4 tyden to je hodne brzy zanikle tehotenstvi.

europa00
3. říj 2019

@hanynka1704 a genetiku tech plodů? podařilo se odebrat?

europa00
3. říj 2019

a jeste hysteroskopii dělohy? máš po kyretážích, operacích břicha, zánětech dělohy? neco co by mohlo způsobit srusty..

hanynka1704
autor
3. říj 2019

Poprvé bylo v 10tt zt a podruhé v 6tt samovolný...genetika plodů se nedělala..a nikdy jsem nic nepodstoupila...je to prostě záhada no...pořád se utěšuji,že je ještě brzy,ale vrásky mi dělá klesající hcg.

europa00
3. říj 2019

@hanynka1704 promin ale klesající hcg nejde zvrátit je to jistý konec...jestli se našel jeden případ z milionu, ale mohlo to byt špatným odběrem..pokud ti hcg klesá, tak je to známka potrácení...určitě pátrej po příčině..náhoda to není ještě takto opakovaně

hanynka1704
autor
3. říj 2019

Jak můžu já sama pátrat? Máme všechny testy už za sebou...takže proč se nedaří mi nikdo neřekne ..

europa00
3. říj 2019

@hanynka1704 jj vím co proživáš ,japatrala a vlastní pěst...kdybych nepátrala nedozvím se nic nakonec se potvrdily srusty v děloze..což mi vsichni vyvraceli ze je to blbost a ja dale potracelsa až jsem neplodná..už nemám vejcovody...zaver 1/3 dělohy srostlá...už mi zbýva jen ivf...no záleží co je podle nich vyšetření na vše...napiš klidne i soukromě..myslím,že bys měla mít imunologi ale přímo reprodukční krerou dělá pouze praha maličková , nebo plzen tuším...dále genetiku obou partneru, tvůj hormonální profil, spermio partnera + pak už zbýva jen prošetření dělohy hystereskopie...napiš přesne u koho a jake vysetreni máš...

hanynka1704
autor
3. říj 2019

Je možné otěhotnět se srustama? Máme imuno z Plzně od Dr.Ulcove...spermio naprosto ukázkové,ja měla.vse ok. Genetika také

europa00
3. říj 2019

@hanynka1704 ano někdy to je možné, jsou ženy kdy se jim plod v dělože i přes srůsty udrží...ale naopak jsou ty ktere to přes srustsy neudrží...plod není schopný kvalitní nidace..srust je jizva v podstatě....určitě bych pred ivf tu hysteroskopii podstoupila...a hlavne když samas otehotníš v ivf moc naději nevidím..jen budes plna leku atd..neni to moc dobre..max nativ z jednoho vajíčka...škoda že nemate alerspon jedno vyšetření karyotypu plodu...protože jestli i plod byl v pořadku, tak pak nevím jak u ivf vyřeší tvuj problém...max podanit utrogestanu k lepšímu udržení...nekdy se mluví o nevysvětlitelné neplodnosti, kdy oba partneri jsou ok ale proste nemaji mít dite spolu..treba by s jiným partnerem problém nebyl..to se fakt neví...tedy v tom případě ti poslední zbýva prošetřit dělohu...nevím proc se jí bezne nezabyvají když hraje obrovskou roli...

hanynka1704
autor
3. říj 2019

No a kdo rozhoduje u vyšetření tohoto typu? Tedy dělohy? A jizva se u mě může ukázat z jakého důvodu? Jediný zásah do těla byl vlastně první porod a potom až revize...

europa00
3. říj 2019

@hanynka1704 ano právě třeba revize..jáměla srůstyp ráve po revizi...a pořad do mě hustili že mi nemohli nic udšlat i když jsem krvacela mimo cyklus..atd tak jsem těhotněla dal..taky jsem otehotnela vzdy hned..ale neudržela..mám taky za sebou jedno těhotenství bezproblémove s jiným partnerem....pak zamlkle s druhsym a tam me prinutili na kyretaz a uz slo vse do .....pak uz jsem jen potracela...máš to jeden z druhym zanety v deloze, po kyretazi srusty...takže ano muzes mit srust ktere na ultrazvuku neuvidí...to bys msela mit až deformovanou dělohu, ale to asi az tak dalece nemas....doporučuji tuhle posledni věc proveřit...gynekolog ti napiše žadanku...hystereskopie..děla se nekde i ambulantne ja byla a je to uplne pohoda....

hanynka1704
autor
3. říj 2019

Zeptám se na to v tom centru...v pondělí tam jedu...ach jo,je mi z toho nanic..

europa00
3. říj 2019

@hanynka1704 jj..snad je to dobre centrum a nebudou te hned lanarit do plne stimulace ivf...stuj si za svým..nech si tu delohu vysetrit...

hanynka1704
autor
3. říj 2019

Chodíme tam od března,během té doby jsme podstoupili 2UIU a veškeré testy. No a před pár dny jsem měla začít stimulovat. Další Uiu jsme už nechteli

europa00
3. říj 2019

@hanynka1704 proc stimulovat zeni ktera normlne otehotní...na co?,, to tvuj problem neresi..i tk bysd pak asi potratila ten plod z ivf...nechapu jejich postup..bez na vysetreni delohy

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru