Vitamíny v těhotenství, jaké jsou nejlepší?

denisamaz
8. dub 2016

Ahojte holky, mám dotaz jaké vitamíny pro těhotné jsou nejlepší nebo jaké s nimi máte zkušenosti.? Nevím které si vybrat....je jich hrozně moc. 😉

pety91
8. dub 2016

Podle mě to je fakt jedno, cokoliv co je pro těhule. 🙂

pisjutynka
8. dub 2016

V prvním těhotenství jsem brala listovku a potom Chytré miminko. V druhém těhotenství jsem brala jenom listovku v 1. trimestru a potom už nic.. stačí vyvážená strava, zelenina, ovoce. Podle mě je to jen reklamní tah a vyhazování peněz.

23363
8. dub 2016

@pisjutynka souhlas. Já taky brala jen listovku...

romcicak_1
8. dub 2016

Já si kupuju gs mamavit, je v tom vše co je potřeba... jinak to nedramatizuji, beru jak si vzpomenu, navíc nevychází nějak moc draho

iveta93
8. dub 2016

Femibion v prvním trimestru (na doporučení gynekologa). V 2. a 3. trimestru jsem jen zobala zeleninu a ovoce. Brala jsem jen to nejrizikovější období.

markiss85
23. kvě 2016

Zdravím, možná to tu ani nepatří, ale chci se zeptat jestli někdo nemá zkušenost. Jsem v 5tt, a dnes k ránu mně probrala strašná bolest ledvin (vpravo více nahoře), vzala jsem si 1 tabletku UroMax brusinka. Je to doplněk stravy, může to nějak uškodit miminku? Naštěstí se mi po té tabletce trochu ulevilo a bolesti už nemám. Myslím, že jsem ani neměla kde nachladnout, tak nevím, děkuji

markiss85
23. kvě 2016

Jinak taky beru jen listovku, ale uvidím jestli mi třeba doktor ještě něco nedoporučí nebo tak 😉

chs_jasmin
8. čer 2016

Já jsem brala jen listovku, pak jsem při nákupuza skoro 3tis v DMku dostala ty jejich vitamíny pro těhulky zdarma k nákupu, tak jsem dobrala ty a sem tam jsem si lupla magnezko na křeče.
Teď beru zase listovku (opět budu brát jen první trimestr) a pak zase nic 🙂 zelenina i ovoce mi chutná. Tak proč do sebe cpát chemii? I když je fakt, že hodnota vitamínů v ovozel klesá. Naštěstí nám na zahrádce rostou rajčata, jahody, hrášek, dýně, jablka, švestky, třešně a maliny. Od prarodičů zase dostaneme broskve, meruňky, cukety a patyzony :D prostě to vše já můžu 🙂

andreaandrejka
8. čer 2016

Nejlepší vitamíny je pestrá strava 🙂 Já brala jen listovku, pak Gravital, jenže mi dělal problémy, tak jsem vysadila a od 4. měsíce už neberu nic.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru