Vidíte je? Je to možné? 😍 Bude baby.

5. lis 2020

Ahoj holky , pred par dny jsem tady zalozila tema ohledne uhnizdeni . Jelikost jsem cca 4 tydny po samovolnem potratu a od 13.10 se snazime znovu . A pred par dny jsem fakt slabe spinila snad 2 hodinky . A dnes tohle ? Je to mozne ? 😍 vidite je taky ?

autor
5. lis 2020
mamikry
5. lis 2020

Ne, vidím tři negativní testy. 😆 Však tady je to jasné, ne. Gratuluji. 😉

autor
5. lis 2020

@mamikry ja jen ze jsem tak kratce po samovolnem potratu 😍 tak me to porad nedochazi 😍😍😍

kmarie81
5. lis 2020

gratuluju a přeju pohodové těhotenství

mamikry
5. lis 2020

Já to chápu, taky to mám za sebou, dělala jsem si jen legraci 🙂😉. Přeji, ať se prcek tentokrát drží. ❤

autor
5. lis 2020

@kmarie81
@mamikry moc dekuji zeny 🖤

linda_22
5. lis 2020

To nejde nevidět 😀 gratuluji, ať to dopadne dobře ❤

autor
5. lis 2020

@linda_22 ja jen jestli uz nejsem magor 😀dekujii 😊

keksik002
5. lis 2020

Držím pěsti ať vše dopadne dobře 🍀

autor
5. lis 2020

@keksik002 moc dekuji 😊

agneska7
5. lis 2020

Je to tam 👍

lalolita
5. lis 2020

Vidím a přeji hodně štěstí 🍀🍀🍀💐

misu8
5. lis 2020

Já teda nechci nic špatného přivolávat, snad to nebude tvůj případ. Ale třeba mně se stalo po zamlklém těhotenství, že se mi asi 2 měsíce držela zvýšená hladina hcg. Můj dr mě průběžně posílal na krevní testy a už mě pomalu chtěl hnát na další revizi dělohy. Naštěstí to nakonec nebylo nutné. Jen tím chci říct, že mně by taky po těch 4 týdnech vyšel pozitivní těhotenský test a těhotná jsem nebyla.

autor
5. lis 2020

@misu8 ja si delala test po skonceni krvaceni ( po potratu ) a to bylo 13.10 a testy uplne bile

autor
6. lis 2020

Tak dnes testik jeste silnejsi a to je ten nahoře ☺️ Testovala jsem ted vecer 😍

agneska7
6. lis 2020

Krásně sílí 🍀

autor
8. lis 2020

Tak to vypadá nadějně 😀 po 2 dnech opět silnější . Zítra volám na gyndu 😍

pepickovapavlinka
9. lis 2020

Vidím já mám teď něco podobného.V Září zamlklé těhu.MS po něm od 14. do 17.10.No a minulí týden ve čtvrtek 5.11. jsem si dělala jen tak pro jistotu tt neboť mě hrozně boleli prsa a zvětšili se.No a málem mě trefil šlak.Vůbec nevím kdy byla ovu teprve jsem ji čekala.Takže překvápko jako hrom.Snad už bude vše v pořádku.První fotka jsou testy jak jsem je dělala horní čtvrtek odpoledne,prostřední pátek ráno a spodní neděle ráno

autor
9. lis 2020

@pepickovapavlinka jeee 😍 tak to mozna i vychází stejně jako mě 😍 gratulaceee

pepickovapavlinka
9. lis 2020

Děkuji také gratuluji

veronika9595
9. lis 2020

Rozhodně to možné je, gratuluji 🙂 já takto otěhotněla přímo třikrát po sobě bez jediného prázdného cyklu 🙈 první dvě dopadly hodně rychle špatně a třetí probíhá 😁 jsem si jistá, že pokud k potratu dojde v začátcích samovolně bez větších potíží a bez potřeby čištění dělohy, tak není vůbec potřeba na nic čekat, tělo je naopak nastartováné a je větší šance že se zadaří hned znovu 👍

autor
9. lis 2020

@veronika9595 v kolikatem jsi ? Ja se bojim , ze to nedopdne no 🥺

autor
9. lis 2020

Dnešní test nabral na síle 😍

pepickovapavlinka
9. lis 2020

Nesmíte se bát když se to takhle hned povedlo musíte tomu mimískovi věřit 🙏🙏

veronika9595
9. lis 2020

Já se taky neustále bojím, asi stejně jako každá žena po potratu :( teď v pátek jsem začala 8. Týden. Trochu mne uklidnilo že jsem před týdnem už viděla na ultrazvuku nějakou akci 💓 ale stejně, stačí aby mi na jeden den povolily nevolnosti a červíček v hlavě začne okamžitě hlodat. Někdy v 6. Týdnu jsem tři dny po sobě nárazově na malou chviličku zašpinila, to už jsem si říkala ze je určitě konec 🤦🏻‍♀️ Ikdyž se snažím neplašit úplně moc, ty obavy prostě jentak nezmizí, alespoň dokud nebudu mít za sebou v pořádku velký screening 🤷🏻‍♀️ Takže hlavu vzhůru, nejsi sama 🙂

veronika9595
9. lis 2020

A nejvíc na palici jsou ty mezery mezi kontrolami 🙈 já byla minulý týden v úterý, a na další u svého Dr jdu až 13.1. 🤡 mezitím bude někdy těsně před Vánoci ten screening. Je to samozřejmě logické, není tam moc na co koukat každý týden, ale to čekání je na zbláznění 😅

pepickovapavlinka
9. lis 2020

Moje odpolední takto

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru