Ve 12tt nemám žádné příznaky, je něco špatně?

petushqa27
18. únor 2016

Ahoj holky jsem ve 12tt a nemam vubec zadne tehu príznaky. zadna nevolnost, chute, bolesti prosite nic! Ze zacatku jen bolest prsou ale to uz taky zmizelo. Koupila jsem si angelsounds ale srdicko neslysim. Na prvni kontrole jsem byla ve 9tt a bylo vse ok dalsi mam az na 10dni. Myslite ze je neco spatne?

atka68
18. únor 2016

@petushqa27 Muze a nemusi.....kamaradka byla tehu, dokonce zvracela, nevolnosti, prsa bolela, pak to jednoho dne prestalo a potratila. A to byla tak v 9tt....tak treba zavolej dr a popis situaci, ze by ses chtela ujistit, ze je vse ok, a treba te zkontroluje i driv. Drzim palce, at je vse v poradku!

svetlus_pepca
18. únor 2016

Pokud máš pocit, že je něco špatně, zavolej si k Dr., protože dalších deset dní ve stresu ti rozhodně svědčit nebude. Dej na své pocity. Dr. tě určitě do háje nepošle a vyšetří tě. Však lepší stokrát zbytečně 😉 Ale já třeba taky neměla žádné horentní příznaky. Ano, nevolnost. Ale ne denně. Žádné zvracení, bolení prsou, v podbřišku, chutě... Něco přišlo časem, něco vůbec. Teď jdi spát a ráno to vyřešíš! Neboj 😉

svetlus_pepca
18. únor 2016

Krom toho zatím srdíčko slyšet nemusíš 😉 A taky jsem někde četla, že je dobré použít k tomu poslechu nějaký gel, že bez něj je ten přenos horší. Ale to jen co jsem četla.

konidana
18. únor 2016

@petushqa27 já neměla žádné příznaky snad do 20tt (pak jsem už začala cítit, že jsem těhotná, ale nic mi nebylo). Tedy až na to , že po 2 měsících mi přišlo divný, že nemám menses:D

karlina23
3. bře 2016

Jsem v 10 tt a taky mi uz nic neni ani nrisko neboli,tak se taky bojim,ale neboj pry je to normalni 🙂 tak budem myslet pozitivne 🙂

drakenn
3. bře 2016

Ono tehotenstvi nemusi byt furt o bolesti, nevolnostech atd. Ja se napr. v prvnim trimestru citila ohromne krasne, mela jsem pocity euforie, vnitrniho stesti. Nikde jsem se nevrtala v tom, jak to "ma"byt. Kazda jsme jina. Tobe nemusi byt spatne cele tehotenstvi a bude to v poradku. Pockej na 2. trimestr, bude ti krasne rust brisko i prsa a pak budes mit jistotu, ze jsi tehotna.. klavne klid a pozor na sugesce

zuzaluky
3. bře 2016

Já jsem neměla taky žádné těhotenské příznaky a vše bylo ok. Prcek už běhá.😉 Ale taky jsem z toho byla nervózní..

micha2105
5. bře 2016

Ahojky, mám to úplně stejně! Jsem v 11.tt a doteď jsem neměla žádné příznaky jako nevolnost, únava, bolest, nic! Ze začátku mě bolely prsa, to už teď taky přestalo. Na kontrolu mám jít za týden, tak snad to bude v pořádku..

challidona
5. bře 2016

v klidu jsem na tom skoro stejne🙂)) nebo resp byla. tedka uz me taha v tříslech. hlavně žádný nervy holky

monnn
5. bře 2016

@petushqa27 taky jsem to tak měla - navíc jsem se celé těhu cítila krásně i bříško začalo růst pozdě 😉

aluskan
5. bře 2016

@petushqa27 nic si z toho nedělej, taky jsem to tak mela. Nebylo mi vubec nic, prvnich par tydnu se mi delalo trochu spatne a nekdy v desatem nebo jedenactem tydnu to preslo. A vsechno bylo uplne v poradku. Cely tehotenstvi bylo naprosto bez problemu. 🙂 hlavne zadny cerny myslenky 🙂

betelgeuzz
5. bře 2016

Proč by mělo být něco špatně? buď ráda, že je ti dobře a užívej si to 🙂 Já jsem ani v jednom těhotenství nezvracela, neměla žádné příznaky, nebýt testu a vynechané MS, tak těhotenství poznám až podle rostoucího břicha.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru