Určení pohlaví po odběru choriových klků. Jak moc je spolehlivé?

kaatulkaa
29. lis 2019

Hezký den 😊

Mám takový zvláštní dotaz a zajímaly by mne zejména Vaše osobní zkušenosti. Vyšlo Vám všem (co jste podstoupily odběr choriových klků) pohlaví děťátka, které Vám sdělili?

Děkuji 😊

jituli84
29. lis 2019

Já byla pouze na ultrazvuku k určení pohlaví, odběru klků jsem se bála kvuli potratu. Ale na 1. screenu ve 13tt mi pohlaví řekly.

anina32
30. lis 2019

@kaatulkaa Při odběru choriových klků by to mělo být stejné jako při plodovce, ne? Takže stoprocentně spolehlivého.

anina32
30. lis 2019

* spolehlivé

hope09
30. lis 2019

Ano, vyšlo. Zjišťují to z DNA, tak počítám, že to musí být 100%

milito18
30. dub 2023

Otevírám znovu toto téma.
Byla jsem před měsícem a půl na odběru Choriovych klků,vše dopadlo dobře,nervy teda solidní.
Z DNA mi zjistili pohlaví a to holčičku,dnes jsem potkala známé a ty mi říkali ,že vypadám na kluka dle babskych rad,manželovi to v práci říkají taky ,že to bude kluk... Já jsem připravená na holčičku ,mám nakoupeno vše červené a růžové a tímhle mě docela překvapili.Myslim si ,že holčičku čekám,ale znáte vliv okolí..tak nějak nad tím přemýšlím zda nemají pravdu?
Máte některá zkušenosti?

uzivatelkapetra
30. dub 2023

@milito18 zkušenosti nemám, ale teď u dcery byli oboje rodiče i prostě všichni v okolí přesvědčeni, že čekáme druhého kluka (protože mi nebylo stejně blbě jako prvně a prostě všichni znalci nad znalce 🙂 )
A jak koukali, jak se manžel vrátil po porodu z nemocnice s kartičkou s mírami naší Kačenky 🙂

milito18
1. kvě 2023

@uzivatelkapetra no já už doma jednu holku mám,druhý dítko čekám po 13.letech takže je vymodlený.Me je jedno co to bude hlavně ať je to zdraví,ale zas na druhou stranu kvůli nákupům by se mi hodilo vědět jak to je 🤣

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru