Tlak v podbrišku na jedné straně. Mimoděložní těhu?

bluehorse2020
31. bře 2021

Ahojte, jsem v 5. Týdnu a dneska me cely den tlaci na leve strane v podbrisku, presne misto nedokazu nejak urcit, da se rict, ze cele tehu me tlaci vic leva strana. Jsem po IVF, takze den poceti vim na den presne. Uz od zacatku trpim zacpou a na,, velkou,, chodim tak co dva ci tri dny. Myslíte, ze by to mohlo byt mimodelozni a ze se mam bat? Nebo pouze streva? Mel nekdo to same?

pampeliska1313
31. bře 2021

Nejsem tedy po IVF ale prakticky celej začátek těhotenství jsem cítila jen levou stranu podbřišku... tupá bolest, píchání, občas až křeč. A jednalo se o rozpínání těch svalů, dokonce gynekolog řekl, že to je dobrý znamení.. 🙂

bluehorse2020
autor
31. bře 2021

@pampeliska1313 uff tak snad je to dobre... Je to vubec me prvni tehotenstvi po trech letech snazeni, tak tu plasim a panikarim

pampeliska1313
31. bře 2021

@bluehorse2020 to je jasný, člověk se bojí. Taky jsme se snažili přes tři roky a kolikrát jsem plašila, že tohle a tamto a vlastně jsem se uklidnila asi až ve 13tt, protože do tý doby jsem se akorát bála toho, co se může pokazit. Každopádně, pokud byste měla pochyby, normálně bych zavolala lékaři.🙂

bluehorse2020
autor
31. bře 2021

@pampeliska1313 zitra mam nastesti 1. Ultrazvuk.. Tak snad bude jasno a mne nezbydou oci jen pro plac

pampeliska1313
31. bře 2021

@bluehorse2020 bude to určitě v pořádku, nebojte.🙂 Klidně pak dejte vědět a hodně štěstí!🙂

bluehorse2020
autor
31. bře 2021
klokanka31
31. bře 2021

@bluehorse2020 A nějaké krvácení/špinění máš? Pokud ne tak to snad bude v pořádku. Já mimoděložní měla, a žádné bolesti ani tlaky u toho nebyly. Ale pak u zdravého těhotenství mě taky občas tlačilo na jedné straně.

bluehorse2020
autor
31. bře 2021

@klokanka31 nespinim a ani nekrvacim

klokanka31
31. bře 2021

@bluehorse2020 Tak to bude určitě v pořádku 😉 pak dej vědět 🍀

bluehorse2020
autor
31. bře 2021

@klokanka31 snad.. Zitra dam vedet

daisy95
31. bře 2021

Jsem 11tyden a asi do 8 me tlacilo jenom na leve strane.. pak to ustoupilo a ted me tlaci naopak na pravy, taky jsem se bala mimodelozniho ale myslim si ze takovy tlak dokud to neni vylozene bolest je uplne normalni 🙂 i doktorka mi rikala ze plod je zatim vice k leve strane proto citim tlak

katka22688
1. dub 2021

@bluehorse2020 jak si dopadla? Tlak, pichani, pocit ze sa tam něco dolů deje... Mam to samé 5+1.. Držím palce

bluehorse2020
autor
1. dub 2021

Tak holky, mimodelozni bylo vylouceno, mam cystu 37 mm na levem vajecniku (nasledek stimulace po ivf) a ta tlaci, takze vse v normalu.
Jen me trochu doktor znejistel, rikal, ze uz dnes cekal zloutkovy vacek - ktery tam nebyl (max. Mozna naznak ci stin) mel to nekdo taky tak?

nikyliz
2. dub 2021

@bluehorse2020 me zas furt voravo 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru