Těhotenství....

2190
23. zář 2023

Tak holky před nedávnem jsem měla diskuzi o tom, jestli na testu vidíte ducha, čárka na testu sílila, poté z ckear blue to bylo vic než jasné, byla jsem u doktora s tím že mi vyšel pozitivní test pan doktor odebral krev udělal ultrazvuk, na uktrazvuku pouze vyšší sliznice za dva dny později, viděl na uktrazvuku dutinku, kterou jsem teda také moc nemohla najít na fotce, můj doktor je vždy se vším rychle hotový, při mém minulém biochemickém těhotenství, kdy vlastně skončilo těhotenství dřív než začalo, dozvěděla jsem se že jsem těhotná pouze z krve a to bylo 40 HCg pozitivní což je ještě skoro nula nula prd... když jsem začala krvácet a poté šla na kontrolu oznámil mi špatnou zprávu velice necitlivě teda aspoň pro mě ani mě neprohlidnul...
Změnila jsem pana doktora vše mi na uktrazvuku vysvětlit, dokonce jsem u sebe měla jen drobný a kartu, a říkal že nevadí že přinesu příště, dál mi dvě fotky zatím teda jenom gestační váček, dle MS bych měla být 6 týden dle ultrazvuku 5+0 nález odpovídá týdnu, takže se teď hodně šetřím, snažím se jíst zdravěji a moc se nenervovat a nepřepínat, za 3 týdnů jdu znovu, snad už na mě bude mávat malý obyvatel❤️❤️

lencaa11
23. zář 2023

@2190 držím palečky bude to dobrý ☘️☘️💜

lusiana777
23. zář 2023

@2190 určitě to bude dobrý 😉 Já byla dle UTZ 5+4 a taky tam nebylo nic moc vidět, jen obrovský hematom, dostala jsem utrogestan a za 14 dní na kontrole už to bylo 8+1 i se ❤️ Takže věřím, že to bude všechno v pořádku i tebe ❤️🍀

2190
autor
23. zář 2023

@lusiana777 gestační váček 6,87mm je to v pohodě? Asi kdyby nebylo tak by doktor řekl něco že?😀
Akorát teda mi začal takový bílý nezapachajíci výtok trošku teda no už asi 3 den četla jsem že by to mělo být způsobeno hormonami a tím že je to tam dole celé více prokrvené tak nevím asi hlavní je že nešpiním nebo dokonce nekrvácím

2190
autor
23. zář 2023

@lencaa11 dokonce mi ultrazvuk spočítal i datum porodu 24.5.2024 neskutečný 😀💕 v květnu máme se snoubencem výročí zrovna 💕

lencaa11
23. zář 2023

@2190 to je pěkný známá má od začátku výtoky a dr říkal že je to úplně normální má termín cca 11.5 -15.5.2024 tak jste na tom podobně stejně ...byla teď 6+2...držím palečky ☘️☘️🤰

2190
autor
23. zář 2023

@lencaa11 A ještě bych se chtěla zeptat pracuji totiž ve fabrice na vyrobu světel do automobilu, a dělám 3 směnný provoz a často zvedám věci břemene 10 kg myslíte že můžu dělat noční nebo často zvedat břemeno 10 kg
Právě asi to budu muset oznámit už co nejdříve, nechtěla bych totiž o miminko přijít, a vím že první měsíce jsou rizikové

lencaa11
23. zář 2023

@2190 těžké a noční by těhotná dělat neměla určitě se poradit v práci ..

drakenn
23. zář 2023

Těhotná může dělat noční. To je už na jejím zvážení. Co se týká práce, těhotná zajde na personalni, vyžádá si mimořádnou prohlídku u závodního lékaře a ten vystaví instrukce ohledně náročnosti a vhodnosti práce a dá vedení práce papír co a jak..

kakba
24. zář 2023

@2190 tehotenstvi neni nemoc, pracovat ve 3.smenne provozu take muzes. Zakon na toto neni, zadost podat muzes, ale nemyslim si ze uspejes. Neni to jejich povinnost. Max ti reknou, bezte na neschopenku.

2190
autor
24. zář 2023

@kakba vím že těhotenství není nemoc ale taky se bojím těch nočních no a tak je to celkem prašný prostředí, takže to asi raději v práci nahlásím mistrové a uvidím.
Právě že ty první měsíce jsou hodně rizikový

2190
autor
24. zář 2023

@kakba ale to bych asi musela dělat noční směny pořád ale já je dělám jenom od neděle do pátku takže asi v pohodě, ale chci to i nahlásit raději kdyby se mi udělalo nějak hodně špatně zle

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru