Srdeční akce. Je šance?

mijota
4. srp 2023

Dobrý den.
Od 5 tt lehké krvácení, někdy jen špinění. V 7 tt kontrola v nemocnici a nebylo všechno v pořádku, ale bylo slyšet srdíčko. Po týdnu kontrola v 8 tt. Plod porostl, ale nebylo slyšet srdíčko. Dali mi šanci ještě na víkend. Prosím pěkně, setkali jste se s podobným těhotenstvím? Myslíte si, že je šance? Děkuji moc

lencaa11
4. srp 2023

@mijota pokud už 8tt nebylo srdicko tak je možné že to není dobre založené těhotenství samohrejme zázraky se stavaji ale asi bych se na to moc neupinala držím palečky ☘️☘️

mijota
autor
4. srp 2023

@lencaa11 Děkuji

katherine177
4. srp 2023

@mijota pokud není srdeční činnost,půjde zřejmě o zamlklé těhotenství

minideasy755
15. srp 2023

@lencaa11 četla sem plno podobných situaci jak jste vy a maminky psali že jim šlo vidět třeba až v 10tt některou poslali na revizi ale ona se nedala šla jinam na vyšetření kde měli lepší ultrazvuk a miminko bylo v pořádku a zdravé držím pěsti ať vše dobře dopadne

europa00
29. srp 2023

@mijota ahoj to mě mrzí pokud srdce už nebilo, žádná šance už není. Ze by ho nedokázali najít to se mi nezdá… to vy musel byt fakt amatér. Je mi to líto ale pokud se srdecni akce zastaví už nenaskocí zpět. Drz se priste to určitě vyjde

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru