Špinění v 10. týdnu. Začínající potrat?

30. čer 2022

Ahooj, jdu si pro uklidnění. Mám za sebou jednou ZT a jednou SP, dnes jsem ráno na WC začla špinit, tmavě hnědý hlen. Jela jsem se hned nechat zkontrolovat na gyndu, kde podle ultrazvuku je vše v pořádku a srdíčko bije. Ale i tak moc v klidu nejsem, myslíte, že to může být začínající potrat, i když srdíčko ještě bílo? Všude čtu, že špinění hnědé nedopadlo dobře 😩

dashyyy
30. čer 2022

já jsem špinila skoro celé těhotenství a doktor říkal, že hnědé špinění není takový problém jako třeba krev.. věřím, že to bude dobré 😉

autor
30. čer 2022

@dashyyy a na příčinu nepřišli? Kéž by, už bych další ztratu miminka nezvládla 🥺 děkuju

dashyyy
30. čer 2022

nejsem si úplně jistá, je to už docela dlouho, ale myslím, že to bylo hodně prokrvenou sliznicí.. chápu, že je to velký stres, ale zkus myslet pozitivně 😉 byla jsi na kontrole, srdíčko tlouklo, tak se svišťovi daří dobře 😉

tasimia
30. čer 2022

Špinění je běžný jev v těhotenství, úplně normální. Nesmíš, ale krvácet.
A pro uklidnění - spinila jsem až do porodu. U mě to bylo tak, ze kdybych nespinila, tak se bojím, že je něco špatně.

martulka88
30. čer 2022

Špinění jsem měla v druhém těhu (první skončilo mrtvým porodem v 9.měsíci). Začala jsem špinit v 10tt a měla jsem tam i hematom. Nasazen acortutin a teď nevím název druhého léku (asi progesteron?). Špinila jsem do 20tt a teď mi v košíku spinká zdravý 4,5měsíční poklad ☺️

dashyyy
30. čer 2022

@martulka88 nebyl to duphaston? ten se myslím dává na udržení

martulka88
30. čer 2022

@dashyyy Nn, našla jsem to utrogestan jsem měla.

autor
30. čer 2022

Super holky, děkuju moc za odpovědi. Nezbývá nic než doufat, že to dobře dopadne. Utrogestan jsem taky dostala 🙏

vikysek0987
30. čer 2022

Špinila jsem v 10 tt a ,,miminko,,bylo bez❤
Držím palce, ať to u Tebe dobře dopadne.....

elfka21
30. čer 2022

Špinila jsem od 7.-10. týdne. Dost mě to stresovalo, ale gynekolog mi řekl, abych si toho nevšímala a přišla leda kdybych začala krvácet. Teď jsem 15.týden a zatím dobrý.Držím palce. 😉

autor
30. čer 2022

@vikysek0987 to mě mrzí 😩 hrozné, že se tohle musí dít. Děkuji 🍀

autor
30. čer 2022

@elfka21 jee tak to je super zpráva, kéž by to takle dobře dopadlo i u mě ☺️

vikysek0987
30. čer 2022

Děkuji ❤Je to hrozné, ale říkala jsem si,když to muselo přijít tak jsem ,,ráda,,že takhle na začátku, než kdybych měla o miminko přijít nedej bože později....Tři měsíce na to jsem otěhotněla, malá se drží a modlím se,ať semnou vydrží do samého konce 🙏Tobě přeji to samé, ať se miminko drží zuby nehty ❤Však to nemusí za každou cenu znamenat nic špatného, občas se to prostě děje,tak vám oběma moc,moc držím všechny palečky 🍀

karkulka1283
6. črc 2022

Já v 10tt masivně krvácela ale tak že jsem seděla na záchodě a čůrkem ze mě tekla krev. A vše bylo naprosto v pořádku 😊 jen jsem měla hematom

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru