Slabší čárka. Co myslíte?

kkonikk
11. čer 2021

ahoj, jsem v 10tt, minulý týden jsem měla podivný pocit, tak jsem si udělala těhotenský test, ten mě uklidnil, čárky byly krásné silné. Dnes jsem na něj ale narazila a srovnala s testem ještě o něco starším a čárka (už notně zaschlá) byla slabší než ta ze staršího testu (tam byla silnější než kontrolní, na tomto byly stejně silné). Šlo o testy stejné šarže z jednoho balení. Může po týdnu po zaschnutí čárka zeslábnout víc, než na nějakém jiném třeba jen množstvím barviva byť šlo o stejnou šarži, testy byly stejně uschovávané (ne třeba jeden ve vlhku) nebo je to jasný a můj špatný pocit byl oprávněný? Jiný nemám, abych si udělala ještě další. Díky

kkonikk
autor
11. čer 2021

jen ještě doplním, podivný pocit byl vyvolaný ustoupením těhotenských obtíží

leniczka23
11. čer 2021

Ty testy už mají být dávno v koši, v návodu je jasně napsané, výsledek se počítá do 5 minut, ne po hodině, ne po dnu, ne po týdnu. Absolutně ty testy nemají žádnou vypovídající hodnotu. Takže se tím nestresuj, může to znít blbě, ale pokud by se teď něco pos*alo stejně s tím nikdo nic neudělá. Mysli pozitivně.

izzylka
11. čer 2021

Jako že týden starý test že je slabší? Tak jasně že postupně čárka bledne 🙊 a hlavně kdyby bylo něco špatně,.určitě ti to v tomhle týdnu test neukáže. A těhu příznaky se normálně můžou zmírňovat až prostě ustoupí 🤷🏻‍♀️ taky mi začalo být konečně lépe a po 3 dnech kdy mi bylo super,.zase bleju 🤮😂 pokud máš ale fakt strach, jdi na gyndu 🤷🏻‍♀️

kkonikk
autor
11. čer 2021

@izzylka týden stará čárka je slabší než 14 dní stará čárka. Gynda v pátek odpo asi neklapne...... jsem objednaná na středu (tam jsem objednaná už dlouho, byla to plánovaná prohlídka)

leniczka23
11. čer 2021

@kkonikk ale to nemůžeš takhle brát, že na jednom je po 14 dnech silnější než na tom po týdnu. Prostě to je nesmysl řešit takhle staré testy.

te_reza
11. čer 2021

Ty jo,na co si je schováváš?Na plašení sebe samý nebo na co?

izzylka
11. čer 2021

@kkonikk to fakt nemá cenu řešit...stejně nic nevyřešíš...už jen nápad dělat si test v takovém týdnu je zvláští. Kdyby bylo něco špatně, tak hcg klesá fakt hodně pomalu a pravděpodobně by jsi začala dříve krvácet, než by se to vůbec projevilo nějak na testu 🙂 hlavně klid, nebo se z toho zblázníš 🙂

kkonikk
autor
11. čer 2021

@te_reza původně na památku, ale teď mi blbnou hlavu, no

kkonikk
autor
11. čer 2021

@leniczka23 díky, snažím se, jen mi to moc nejde. Snad máš pravdu a jen blázním

lachtanice86
11. čer 2021

@kkonikk v 10tt už testy nemají žádnou váhu, jen kontrola u doktora.

kkonikk
autor
11. čer 2021

@lachtanice86 díky, snad to ve středu dobře dopadne (a já se přes víkend nezblázním 😀
)

lenicka98
11. čer 2021

Čárky na testu nic nevypovídají ve tvém týdnu, ale chapu te, mě se ztratili příznaky ze dne na den někdy kolem 7tt a mohla jsem se nervama zblaznit, naštěstí vše bylo v poradku a verim, ze bude i u tebe😊 ale pokud mas nervy, tak podle mě lepsi než se stresovat je zajet si na pohotovost, i kdyby sis měla trosku zavymyslet, ze te někde boli, nebo tak, oni malicky zkontrolujou a ty si můžeš uzit klidný víkend😊

kkonikk
autor
11. čer 2021

@lenicka98 díky, ono jste mě celkem uklidnily i vy, takže všem holky díky, nebudu dělat hysterku a vydržím do středy. Ještě jednou všem moc děkuju

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru