Sex v těhotenství. Ano nebo raději ne?

kate4597
8. únor 2021

Ahoj holky,
jsem v 9.týdnu plus pár dnů a mám na vás takový dotaz. Zda sex v těhotenství takhle na začátku ano nebo raději ne. Přítel se trochu bojí, ikdyž je vše zatím v pořádku. Já zas si myslím, že proč ne. Ale řekla jsem si, že se zeptám zkušenějších, hlavně prosím těch maminek, co už si tohle prožili. Četla jsem pár věcí a všude říkají něco jiného.

Děkuji za odpovědi

Kate

alilali
8. únor 2021

@kate4597 První těhotenství - celé těhotenství jsme sex měli, teď jsem podruhé (15tt) a sex máme normálně. Vše je a bylo v pořádku.

nagojka
8. únor 2021

Ja sem ted nakonci 16tt a soulozili sme normalne od sameho zacatku,v nicem se vubec neomezujeme maximalne sem vynechala eroticke vibracni pomucky jinak jedem jako bych tehotna nebyla a sex mame celkem casto..ale asi zalezi na tom jake budes tehotenstvi mit,ja sem zatim bez komplikaci..Pokud budes mit vse ok nebudes krvacet ani spinit nevidim jeden jedinej duvod proc ste nemohli🙂😂

gracinka7
8. únor 2021

První jsem měla rizikové a otevírala jsem se, takže logicky nic. U druhého od začátku do konce 🤭

hasara33
8. únor 2021

@kate4597 ahoj, pokud je vše v pořádku, žádné krvácení, bolesti atd... tak si to užívejte naplno, není se čeho bát 😉 s břichem už to bude horší 😅

leniczka23
8. únor 2021

Pokud nemáš rizikové těhotenství není důvod se sexu vzdávat. Všude říkají to samé, sex klidně pokud seš ok a pokud chcete.

ellyem
8. únor 2021

Jsem v 18.tt a normálně máme sex. Sice ne už v takové míře jako před otěhotněním, protože mé tělo to fyzicky úplně nezvládá, ale máme a všechno v pohodě 🙂 Pokud nemáš vyloženě problémy, že třeba špiníš, nevidím problém, proč v tomhle abstinovat.

klokanka31
8. únor 2021

@kate4597 My taky celé těhotenství, a bez problému.

amazonkajanik
8. únor 2021

@kate4597 dokud nepadl 1.trimestr,tak se bál,zkusili jsme jednou a pak dostal ještě větší strach a vydržel až do porodu. Je od přírody vybaven a navíc byl syn vytoužený po několika nezdarech,tudíž mu to za to stálo 😊 já tedy chutě měla, ale co jsem mohla dělat ...tak jsem si sedla se zmrzlinou a nechala se unést sladkým opojením 😁

martiniquest
8. únor 2021

Pokud nemas nejake komplikace, neni duvod abstinovat

jjasmina
8. únor 2021

Asi se řídit dle zdraví a pocit, nejednou u mě sex vyvolal krvácení a zachvatila mě panika, prošla jsem si jak sp, rak revizí.Naposled sme to neriskovali a celé těhotenství bez jediného zaspineni.Takže záleží na každé z nás jak k tomu přistoupí 🙂

pepickovapavlinka
8. únor 2021

Pokud není zakázáno doktorem tak s chutí do toho.Miminku nemáte jak ublížit 😉😊

kate4597
autor
8. únor 2021

Děkuji za všechny rady! Já jsem celá do sexu, tak snad přítele uklidním, že miminku tím neublížíme.

codal
8. únor 2021

@kate4597 pokud nekrvácíš a nemáš žádné jiné potíže, tak si určitě užívejte.

kate4597
autor
8. únor 2021

Jen mě bolí prsa jak čert, vadí mi i tričko.

nikyliz
21. bře 2021

@kate4597 my bysme radi nebyt mi permanentne tak strasne zle 😄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru