Příznaky těhotenství. Měly jste někdo mírné a bylo vše v pořádku?

11. led 2023

Ahoj maminky, měla jste některá jen mírné příznaky těhotenství a bylo vše v pořádku? Jsem v 6. týdnu těhotenství a jsem nervózní z toho, že nemám moc příznaky těhotenství. K dr. jsem objednaná až 23.1. Mám pouze citlivá a zvětšená prsa, občas mě píchne v podbřišku, v noci špatně spím včera jsem měla celý den žízeň, ale jinak nic. Žádné nevolnosti, velké bolesti břicha, časté chození na záchod, hojný výtok - nic takového nemám. Na podzim jsem měla zamlklé těhotenství, tak se teď asi moc sleduju a vše moc řeším. Děkuji.

kkkt
11. led 2023

Toto jsem mela pri prvnim tehu a mam zdraveho syna 😇 az kolem 9tt zacala silena unava. Ted jsem tehotna podruhe stejne jako ty, 1 kontrola 24.1., a mam snad vse co popisujes a to fakt nechces 🙈🤣🤣🤣

klokanka31
11. led 2023

Já neměla žádné příznaky a mám z toho krásnou holčičku 😊

konidana
11. led 2023

Nemela jsem zadne priznaly ani u jednoho tehotenstvi. Kdyby mi asi v 6.m nezačalo rust bricho, tak pomalu ani nevim ze sem tehotna🤣. Neee asi uz kolem 3.a 4.m mesice jsem se zadychavala u fyzicky narocnych aktivit jako bylo treba sjizdeni divoke vody😅

nita1984
11. led 2023

Užívej si to. Ja byla těhotná společně s kamarádkou. Ona byla přesně ten tip, ze kdyby neměla prukazku a nerostlo ji břicho, ani sama by nevěřila, ze je těhotná.
Ja blila a blila u všech těhotenství. Jednou zamlkle (příznaky odeznely až deset dni po revizi). Takže příznaky o prosperujícím těhotenství nevypovídají

zuzkasim
11. led 2023

Já ti nevím, to je snad dobře, ne? O prvním těhotenství jsem do 10. týdne vůbec netušila, akorát jsem si doktorce stěžovala, že mám nějaká citlivá prsa, takže jsem vůbec žádné jiné příznaky neměla🙂 U dalšího nastaly po 8. týdnu nevolnosti, do té doby nic. Užívej klidu.

petuik
12. led 2023

Nebyly zadne a jedne je 19 a druhe skoro 7😁

mdch91
12. led 2023

Byla jsem v podstate jen unavena, u obou.

kristynaprandl
15. led 2023

Dva kluky zdravý mam, kdyby mi neerostlo brisko tak bych ani nevěděla ze jsem těhotná a to u obou kluku 🙂
Užívej si to.. teď čekám třetí a ještě s radosti vzpomínám na to hezky těhotenství 😄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru