Přítel po mně neustále žadoní sex, jsem v 11tt

koblizek1234
29. říj 2016

Holky potřebovala bych poradit, už sem s toho fakt zoufalá ☹ přítel po mě neustále žádoní sex.. jenže já mám od začátku těhu blok a jen s pomyšlení na sex je mi zle ☹ už 2 měsíce sme spolu nespaly.. sem 11tt... neuvěřitelně mi to vyčítá a není mě schopný pochopit ☹ teď už mi dokonce začal vyhrožovat že mě podvede ☹ nemáte nějakou radu jak přejít tu nechuť ,abych se aspoň na chvíli překonala??

majaaa82
29. říj 2016

@koblizek1234 Ahoka, tezka rada... zkuste si udelat peknej vecer a treba se jen mazlit. Bez sexu jako takoveho. To by trebas mohlo pro zacatek stacit. Ale mimochodem, pokud ti partner rika takove veci, je to s prominutim idiot a zalezi mu na tobe jen pramalo. Co kdybys byla onkologicky nemocna, to by te taky tlacil do sexu ci hned podvadel? Clovek, ktery miluje, respektuje a netlaci. A rozhodne nevyhrozuje neverou. Takze se priprav na to, ze prcka budes asi vychovavat sama, ten tvuj pritel si uz otevira vratka.

caverina
29. říj 2016

@koblizek1234 bohuzel musim souhlasit s
@majaaa82 ....tohle neni dobry....

journals
29. říj 2016

Tady asi nikdo moc neporadí. Ale zeptám se - bylo miminko plánované? Přítel je asi taky mladý, že?
Třeba mu hodně věcí nedochází... ? Těší se na miminko? Chápe, co se děje?

majaaa82
29. říj 2016

@koblizek1234 A jeste doplnim... neverou se nevyhrozuje... ta se bud kona ci ne. Ten tvuj s tebou fest manipuluje.

koblizek1234
autor
29. říj 2016

Přítelovi je 31.. miminko plánováne strašně si ho přál.. dokonce mě před týdnem požádal o ruku a najednou přišli takové výhrůžky ☹ mazlí mě se furt mu to nestačí.. pořád mi říká že sem sobecká že se při druhý musíme obětovat aby byli spokojený ☹

koblizek1234
autor
29. říj 2016

*Pro druhý

caverina
29. říj 2016

@koblizek1234 tak ted by se mel obetovat on....aby jsi byla spokojena ty...

balet
29. říj 2016

No na tohle by manzel ani nepomyslel natoz vyslovil nahlas...To je divny chlap...😕

majaaa82
29. říj 2016

@koblizek1234 smarja panno... kvalitni vzah neni o to SE OBETOVAT... ale kazdopadne, pokud na tebe chodi s timhle, neni nic snazsiho, nez ho poprosit, aby se obetoval a vydrzel to, nez se ti udela lip. Promin, ze jsem drsna, ale jinak to nejde.

koblizek1234
autor
29. říj 2016

Já bych i přežila ty jeho debilní keci ale z výhrůžkama podvodem už mě fakt dostal.. a hlavně o sexu mele 24hodin deně ☹ a tím mi to znechucuje víc a víc ☹

sisstin
29. říj 2016

@koblizek1234 toto byl muj ex, nastesti ex... uplne se mi tim zhnusil. Pritel toto nedela, nebavilo by ho to, kdyz by vedel, ze se mi nechce.

majaaa82
29. říj 2016

@balet Jsem uz nejak alergicka na vychcany chlapy a zensky, co jim to bastej... vidim to u kamaradek a chce se mi za ne brecet.

majaaa82
29. říj 2016

@koblizek1234 Tehotna netehotna, vem nohy na ramena. Tohle je sobec, co te stejne behem kratky doby vymeni. Protoze po porodu budes hodne zrubana a to fakt chvili na sex nebude karma.

kstablova
29. říj 2016

@koblizek1234 jejda z toho mi běhá mráz po zádech. 😖 😖 😖 Partner bude bohužel trochu sobec a je to manipulace jak vyšitá. Ano, pokud si myslí, že je třeba se pro druhé obětovat, pak bude on ten první, který se "obětuje" pro tebe. Možná si tím co říká ani neuvědomil, že si tak trochu protiřečí a předpokládá, že se budou druzí "obětovávat pro něho" a on pro ne ně. Ježiši to "obětování" je hrozná hláška. Jsi na začátku těhotenství a vyhrožuje. A on chlapec bohužel ještě ani nemá tušení, jaké to bude po porodu...
Ja svýmu ex manželovi na něco podobného řekla "o.k. tak běž"....
Já být Tebou, tak kvůli sobě obětuji jeho....

majaaa82
29. říj 2016

@kstablova presne, po porodu nebude sex nejmin sest nedel, ale spis dyl...

roxolanka
29. říj 2016

To snad ani není možný??? Proboha takhle mluví jednatřicetiletý chlap??? Nenech se vmanipulovat do ničeho, co by ti bylo nepříjemné, pokud s tebou miminko plánoval, pak by také měl počítat s tím co všechno těhotenství může obnášet a měl by se snažit ti toto období co nejvíce zpříjemnit a ne zprotivit. To je fakt hnusné, co někteří rádoby muži dokáží vypustit s prominutím z huby. Prý, že jsi sobecká a co je teda potom on? A vyhrožovat nevěrou, to asi úplně normální chlap nebude ne? Bože to jsem se ale zase nakrkla, když jsem si tohle přečetla. A teď přemýšlím nad tím, jak poděkovat partnerovi za to, že je takový, jaký je a že všichni slušní chlapy nevymřeli.... Drž se, protože s takovým exemplářem to určitě mít jednoduché nebudeš. A abych jen nežvástala, ale i poradila, mluvili jste spolu o tom upřímně, řekla jsi mu, že z toho teď nemáš dobrý pocit a tak?

koblizek1234
autor
29. říj 2016

To právě nechci nejsem takhle či se týče chlapů už nijak naivní... on je mimo žen sex super pozornej, milej a chapavej jen ohledně sexu uplnej debil

koblizek1234
autor
29. říj 2016

@roxolanka mluvili a ne málo vysvětlocala sem mu to jak sem mohla a nepochopil ☹

klara015
29. říj 2016

Sice nejsem tehotna,ale mame podobny problem. Casto trpim na mykozy (vsemozne se lecim,zatim nic nezabira). A manzel trpi ohl. sexu,ale on mi nic nevycita,ale respektuje. Treba sex nemame klidne mesic nebo i dva (bud mam mykozu, anebo mam strach ze me to bude bolet a ze budu mit mykozu). Manzel jen vzdy s vtipem dodava ze bude chodit do bordelu. Samozrejme by to neudelal a chape me jak trpim. Proto vim ze i v mem tehotenstvi to treba vydrzi i 9 mesicu kvuli me a miminku (mam jeste spatne stavene kycle,takze sex je o to slozitejsi,pac me boli nohy od sebe😂) Vsechno tohle respektuje a chape.A to si myslim ze je spravne a tvuj chlap by se mel nad tim zamyslet,protoze jsou i takove stavy kdy to proste nejde.

majaaa82
29. říj 2016

@koblizek1234 jenze sex je dulezitou soucasti partnerstvi. A pokud je v tom debil, tak vam to klapat nebude. Bude te nutit, otravovat, podvadet a tim i ponizovat. A nakonec te opusti, protoze budes utahana mama, ktera nema silu na kazdodenni divoceni v posteli. Pokud s tebou nema trpelivost, kdyz jsi tehotna, nebude ji mit ani jindy. Utec od nej, radime it tu dobre, casto na zaklade vlastnich podobnych zkusenosti..

kstablova
29. říj 2016

@klara015 Tyjo, ty kyčle mám taky.... dysplazii vrozenou. To je občas o nervy a o bolest že? 😀 😀 😀

majaaa82
29. říj 2016

@roxolanka taky jsem se totalne vztekla. Castecne proto, ze po svete chodej takovi pitomci a castecne proto, ze zensky jsou asi z podstaty naivni a mysli si, ze se chlap zmeni. Nezmeni. A ony pak trpi a obvolavaji kamosky s tim, jak trpi. Resim to u dvou svych blizkych, ale hrach na zed hazet je efektivnejsi.

roxolanka
29. říj 2016

@majaaa82 Přesně a proto je na světě tolik pitomců, kdyby je s takovýma řečma každá poslala někam, tak by si sakra rozmysleli, jak že se to mají chovat. Tohle přeci není normální....

caverina
29. říj 2016

@koblizek1234 bohuzel nezmeni.....a bude to cim dal horsi....budes ustupovat ve vsem jen aby byl doma klid....ale ty se budes uzirat a to je zivot o nicem.....

majaaa82
29. říj 2016

@roxolanka Neni... ale vite, co je u techto zenskych nejsilenejsi? Ty vety o tom, ze ON JE JINAK FAJN... z toho mrazi.

klara015
29. říj 2016

@kstablova ja to snad ani vrozene nemam. Zacly me bolet az tak od 15let. A sex? To je au bacha kycle auuu krec, docela sranda.

koblizek1234
autor
29. říj 2016

Holky tak teda děkuji za rady.. ale rady typu odejdi od něj sou mi k sprominutim k hovnu.. nevím proč bych kvůli sexu měla opouštět chlapa s kterým sem jinak spokojena...

caverina
29. říj 2016

@koblizek1234 protoze chlap ktery ti vyhrozuje ze kdyz ted s nim nebudes spat protoze ti neni dobre je fakt chlap na ho....ale kazdy strujcem sveho stesti....

majaaa82
29. říj 2016

@koblizek1234 uz jsem to psala, sex je podstatnou soucasti vztahu. Kdyz se v nem partner projevuje jako sobec, budes se prizpusobovat, az to nakonec nebudes ty. Pochop, ze pokud te nerespektuje v takhle podstatne veci, tak jak si myslis, ze te bude za par let respektovat v beznych vecech? Sex je laska, radost, koreni. Ne nutnost a obet. Mysli na to. Jinak splaces nad vejdelkem.

majaaa82
29. říj 2016

@caverina jak rikam, casto ma vetsiho smyslu hrach na zed hazet. Nikdo neslysli rad, ze neco podelal, nebo ze ma partnera na prd. Ale pokud to rika sto lidi ze sta, asi na tom neco bude... ale lide jsou nekdy hlusi, slepi.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru