Práce s tavnou pistolí. Může vdechnutí ublížit mimču?

30bar
16. říj 2019

Pracovaly jste v těhotenství s tavici pistoli? Dnes jsem se synem ve školce tvořila s tavnou pistoli a asi třikrát mi to zasmrdelo pod nosem. Jsem v sestem tydnu těhotenství a v hlavě se mi honí jestli to nemohlo ublížit mimcu...štve mě,že jsem se do toho pustila ☹

merope
16. říj 2019

Myslím, že za chvíli práce to fakt nevadí - kdyby to mělo vadit, tak v první řadě tvému školkovému synovi - tam bych to vnímala mnohem hůře.

30bar
autor
16. říj 2019

@merope tak syn s tou pistoli nepracoval. Pracovaly s ní jen maminky. Děti asistovaly opodál 🙂

zizlikova1987
16. říj 2019

Ne to fakt neškodí.
V případě že nebudeš nad tou pistolí sedět a čuchat jednu náplň za druhou.

lida9
16. říj 2019

a bydlis ve meste? pohybujes se u jezdicich aut? vsechno vypousti mnohem horsi splodiny... myslim, ze zrovna s tavici pistoli muzes byt faakt v klidu...

30bar
autor
16. říj 2019

@zizlikova1987
@lida9 holky já se omlouvám za dotaz, možná hloupý pro někoho. Ale v těhotenství se synem nebylo vše v pořádku, tak mám teď l sebe/dítě ještě větší strach než v prvním těhotenství ☹

zizlikova1987
16. říj 2019

@30bar chápu. Nesoudim.
Opravdu z těchto běžných věcí si hlavu nedělej. Jak se říká všeho moc škodí, a to platí všude.
Tělo si samo řekne co potřebuje v jídle, pití, a i u různých pachu. Zjistíš že některé ti vadí hodně, některé vůbec.
Hlavně klid, stres taky není dobrý 😉

30bar
autor
16. říj 2019

@zizlikova1987 děkuji za pochopení 🙂 budu se snažit vzít si to k srdci a nestresovat se tak..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru