Pozitivní test, špinění. Jak jej zastavit?

25. pro 2021

Dobry večer, dnes jsem zjistila ze jsem tehotna. Jsem dnes 31DC. Menstruaci mivam v rozmezi 26-33 DC. Vzdy nez mi zacne menzes tak par dni pred spinim. Ted spinim take. Ne hodne ale proste spinim, 23.12.jsem myslela ze došla menstruace, zacala jsem trosku krvacet, od te doby mam jen to spineni hnede.
Posledni MS byla 24.11. Lze nejak zastavit to spineni? Nebo proc se to objevuje? Vite nekdo? Cetla jsem o zahnizdovani, ale to by nebyl asi pozitivni test ze? A tak dlouhe spineni.

klokanka31
25. pro 2021

Nechci strašit ale když jsem já hnědě špinila, tak to bylo mimoděložní.

autor
25. pro 2021

@klokanka31 a da se to nejak poznat? Nebo jen ultrazvukem?

klokanka31
25. pro 2021

No říká se že u toho jsou silné bolesti, ale já měla jen špinění, a doktorka to poznala z ultrazvuku až někde cca v 7.tt

autor
25. pro 2021

@klokanka31 achjo, to je na prd. Mohu se zeptat, jak intenzivni bylo? Ja porad citim podbrisek, typicky menstruacni bolesti.

klokanka31
25. pro 2021

Myslíš jak intenzivní bylo špinění? Ono na ty bolesti se taky nedá dát, já u mimoděložního bolesti neměla, a při třetím těhu které jediné dopadlo dobře jsem bolesti v podbřišku měla strašný,jako bych měla mít každou minutou ms...

novacek21
25. pro 2021

Já zase že špinění poznala, že jsem těhotná, špinění je ok, ničemu nevadí. Na udržení to vliv nemá. Držím palce. 🍀

tasimia
25. pro 2021

Ja jsem spinila do porodu, moje doktorka zase říkala, že je to běžný jev, dole je vše prokrvené, citlivější. Nesmím však krvácet.
Mela jsem i k tomu takové typické PMS bolesti, takže jsem pořád čekala, že dojde potvora 🙂.

loylii
25. pro 2021

Nikdy v těhotenství ani před MS jsem nespinila. Myslím si, ze to je nerovnováha hormonu a určitě kort v těhotenství bych to řešila. Co nejdřív a s Dr.

autor
25. pro 2021

@klokanka31 intenzivni spineni jsem myslela. Vim ze je to bud a nebo nuu.

autor
25. pro 2021

@novacek21 ja to taky tak poznala (spinim vzdy), ale bylo mezi tim trocha krve a to nikdy nebylo tak jsem dnes zkusila test.

klokanka31
25. pro 2021

Po pozitivním testu jsem špinila nárazově a trochu. Pak byl den klid,pak znova a víc,tak jsem byla u doktorky,ta mi dala duphaston aby se mimčo kdyžtak udrželo. Týden a půl byl klid,pak jsem zase začla špinit ale jen při fyzické námaze, když jsem nic nedělala tak byl klid. No a potom na další kontrole se zjistilo že je to ve vejcovodu.

autor
25. pro 2021

@klokanka31 diky za odpověď. Pockam a uvidim. Co se z toho vyklube. Je to zacatek tak to muze byt vselijake ze.
Mam doma jeste Utrogestan nebo jak se to jmenuje. Ale to asi nema zadny vyznam ho brat.

autor
25. pro 2021

@loylii dobře, zavolam v pondeli a poradim se. Jestli tam takhle o svatky budou.

aspie83
25. pro 2021

A nemáš termín menstruace? Já u druhého těhotenství v termínu první 3 měsíce spinila 😉

autor
26. pro 2021

@aspie83 mela jsem, mam zpoždění. Ale spinim jiz tyden. Ne moc jen pri utreni na wc.

aspie83
26. pro 2021

Tak snad to bude ok 😉 jinak mně při špinění doporučovali u prvního brát Ascorutin 😉

jjasmina
26. pro 2021

Já když jsem špinila , tak to bohužel nedopadlo, zatím bych se objednala k dr a uvidíš, někdo špiní, krvácí a nedopadne to a někdo donosí zdravé miminko, je to bud anebo. Mě se rozjela ms během dvou týdnů a bylo po všem

mishulka26
26. pro 2021

@jjasmina já jsem špinila i kravácela a dopadlo dobře už z toho mám syna 2, roku 😊

autor
26. pro 2021

@jjasmina jj ja vim, ze ty prvni tydny jsou bud a nebo nuu. Jsem na začátku. Ja bych chtela k dr az tak za dva tydny 6-7 tt. Ať je to trošku jistější

vaculovav
26. pro 2021

Já jsem špinila celý první trimestr a několikrát krvácela a teď mám úžasnou 3 měsíční dceru ❤️ podle doktora nenašel důvod při vyšetření a nijak to neřešil.. Koupila jsem si Ascorutin a když jsem ho brala tak špinění přestalo, když jsem vysadila tak zase.. nezabrání to potratu, ale posiluje stěny žil a cév, které taky bývají příčinou..
Hodně krát jsem si myslela že jsem to dostala, ale snažila jsem se to brát tak že co se má stát, se stane a nic s tím nenadělám.

jjasmina
27. pro 2021

@mishulka26 přesně to jsem psala, že někdo donosi, u mě to bylo několikrát začátek konce

autor
27. pro 2021

@jjasmina ano to vim, spinim fakt malinko, jen treb pri utreni se neco objevi.
To cekani je hrozne
Diky za radu,příspěvek

martiniquest
27. pro 2021

Byla jsem tehotna trikrat. Spinila jsem jen jednou. Jela jsem hned na pohotovost. Pry bylo vse v poradku. Par tydnu na to jsem prirozene potratila. Nenadelas nic. Ale to cekani je nekonecne. Zkus se rozptylit necim jinym a nemyslet na nic.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru