Pozitivní test, ale špinění. Neměl někdo podobný problém?

phantomek
28. led 2020

Ahoj,
když jsem před necelými dvěmi týdny přišla na pozitivní test, tak jsem měla bolesti jako před menstruaci. Tyto bolesti přešly, ale teď přišlo špinění.
Jedná se o vodnaté hodně slabě hnědé špinění, taková špinavá voda, která se objeví na papíře, není celý den.
Ale bylo mi řečeno, že teď se s tím stejně nic neudělá, že je to buď a nebo, že dokud nejsou velké bolesti nebo jasná krev, tak nemá cenu chodit dřív než na domluvenou kontrolu.

To všechno chápu, chtěla bych jen slyšet jestli někdo neměl podobný problém a bylo vše v pořádku. Dekuji moc. 🙂

jjasmina
28. led 2020

U mě to v pořádku nebylo. Ale kolegyně i krvacela a mimi se udrželo. Takže hold 50/50

tercula
28. led 2020

já zašpinila dvakrát během prvního trimestru a vše bylo v pořádku, ale bylo to jednorázové zašpinění a pak už nic

hermia
29. led 2020

ja dokonce krvacela v dobe ms a mela bolesti vestsi jak menstruacni (tehotensky test jsem mela negativni tak jsem myslela ze pokud tam neco bylo odchazi to s MS)
pristi mesic jsem mela dalnici uz 8dni pred ms (mela jsem pro me tipicky tehotensky priznak-exem pod prstynky, proto jsem dělala test)
tak jsem se objednala k dr kdy jsem mela byr v 9tt na ultrazvuku jsme zjistili ze jsem uz 12tt.
tatze ja uz rikam ze je snad vsechno mozne a fakt je to bud a nebo.

utrikocku
29. led 2020

Já během prvního trimestru zaspinila dvakrát a bylo to špatné znamení. Možná doporucuji sjet na gyn, ambulanci. Mohou dát utrogestan a ten je na podporu tehotenstvi. U mě to stejně nedopadlo. Ale četla jsem diskuze hodně ten, co spinily a dokonce krvacely a miminko v pohodě donosily.

dashyyy
29. led 2020

špinila jsem u obou dětí kolem pátého/šestého týdne.. dle dr. se miminko zavrtávalo.. nebylo to nic hezkýho, nasadila jsem céčko a za pár dní byl klid.. oba jsou zdravé donošené děti 🙂 držím palce

snezenka123
29. led 2020

Ahoj. Já jsem při třech těhotenství nešpinila, a vše ok.
Další 4. Probíhalo špinění i přes utrogestan, a nedopadlo to dobře.
5. Těhotenství opět špinění i krvácení slabé, nasazen utrogestan a Ascorutin a vše ok.
Teď šesté těhotenství, taky nasazen utrogestan kvůli špinění, a uvidíme, pozítří jdu na ko.
Mě na pohotovosti řekl primář, že někdy špinění může znamenat začínající potrat, někdy za to může hematom a někdy to neznamená nic a těhotenství je v pořádku.
Držím palce ať je všechno ok ♥️

phantomek
autor
29. led 2020

Takže, šla jsem na pohotovost, protože se přidala bolest. Všichni oči v sloup, že se to stává a dokud nekrvacim, tak to není na pohotovost. Potvrdil těhotenství, zaznamenal srdeční akci a našel hematom, takže teď se uvidí, že s tím stejně teď nic nejde udělat, že to muže vydržet a nemusí.

Hlavně, že to není mimoděložní. A budu doufat, že to bude dal dobrý. 🙂

jjasmina
29. led 2020

@phantomek Tak pokud je tam srdeční akce je to dobré znamení 🙂 Tak vydržte, vím , že nervy pracují 🙂

dat
29. led 2020

@phantomek jj mela jsem i spineni i lehke krvaceni, ja sem plasan, bylo to vymodlene, jela jsrm na pohotovost - hematomy. 🙂 a dopadlo to dobre, byly tam 3 a vsechny odesly.

misath17
2. únor 2020

@dashyyy a špinila si třeba i celý týden v kuse?a jak hodně jestli se mohu zeptat - bylo to na intimku nebo jen při utření na WC?

dashyyy
3. únor 2020

@misath17 bylo to na intimku treba 4dny.. nasadila jsem vysoke davky cecka a preslo to 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru