Po Utrogestanu v 6tt zesílily bolesti v podbřišku

mariestroch
18. led 2017

Ahojte, prosím o vaší zkušenost.
Dostala jsem utrogestan 3x1 po nalezení malého hematomu v 6+2tt. Tak nějak mě provází těhu běžné bolesti podbřišku ale příjde mi, že po utrogestanu trochu zesílily, měla jste to tak taky někdo? Užívám ho tedy ústně a krom lehké malátnosti mi příjde, že mi asi nic horšího není, tak přemýšlím, když bych ho zaváděla, jestli by se bolesti podbřišku vrátily alespoň do původních🙂
Díky za reakce 🙂

paracka
18. led 2017

@mariestroch ahoj ja brala jeste ascorutin zkus se domluvit na gynde, mela jsem hematom ve 13 tt

mariestroch
autor
18. led 2017

Ten taky jím, nebyl mi sice naordinován,ptže nešpiním ani nekrvácím ale preventivně si 3x1 davám, zakázán mi nebyl🙂 děkuji za radu

paracka
18. led 2017

@mariestroch ja bych utrogestan brala ustne, myslim ze je to lepsi a kdyby se cokoliv nezdalo tak na gyndu

blackhole
18. led 2017

ahoj, já jsem taky brala Utrogestan kvůli hematomu. Taky mi přijde, že jsem po něm měla větší bolesti. Od té doby, co ho neberu, je to mnohem mírnější. Ale brát ho je holt potřeba, mně s hematomem pomohl.

mariestroch
autor
18. led 2017

@blackhole a zavadela jsi ho nebo normalne zapijela?

blackhole
19. led 2017

@mariestroch zaváděla

cipisek2017
31. led 2017

Já taky dostala utrogestan...nejdřív jsem do brala ústně...teď zavádím...

sarkakl
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru