Po KET je těhotenství o týden mladší. Je to možné?

lenkaashley
17. bře 2021

Ahoj, jdu si pro radu. 19.února jsem byla na KET 2 embryí. O 13 dni bylo hcg 257 a tak jsem byla dnes po dalších 2 týdnech na UZ. Doktor říkal, že těhotná jsem a že je jsou vidět embrionální struktury. Dle MS bych měla být 6+2 dle UZ 5+2. Říkal, že je moc brzy na cokoliv a musím počkat další 2 tydny. Je možné aby bylo embryo o tyden mladší když jde o KET?již jsme po mimoděložním těhotenství a jednom zamlklém těhotenství a strašně se bojím. Děkuji

alik20
17. bře 2021

@lenkaashley ahoj, hlavne nestresuj, staci aby mel min citlivy utz a uz to bude vychazet jinak. A nebo to embrio dozene. S tim uz nic stejne neudelas. Drzim palce ☺️ ja byla taky na ketu v listopadu, bylo vse ok a stejne to nedopadlo v 9tt konec.

fafetka
17. bře 2021

@lenkaashley zatím bych byla v klidu. Po Ket se to nemůže počítat jako při přirozeném těhotenství a poslední ms podle které se to jinak počítá v tomto nehraje roli. Ty embrya se vkládají nějaký den nějak stará už takže to přirozený cyklus proste není. Hlavní teď je aby pokračovala ve vývoji 🙏🏻🍀hodně štěstí

nita1984
17. bře 2021

@lenkaashley ahoj, moje holčička po KET je zas od začátku o týden větší. Jsme 34tt.

nita1984
17. bře 2021

@fafetka tak ono se to nepočítá podle MS, ale právě podle KET

fafetka
17. bře 2021

@nita1984 no a víme my kdy byl ket a jak starých embryi? Nevime. Víme jen ze podle ms je těhotenství o týden mladší. To nemusí nic znamenat. Nebo muže. Ale v téhle fázi bych se fakt snažila udržet co nejvíc v klidu 🍀

carolinca88
17. bře 2021

@fafetka 19.2. Byla na KET, takže to jde spočítat, pokid budeme vědět, jak starý embrya se vkladali, počítám, že 5 nebo 6 denní po PK.

lenkaashley
autor
17. bře 2021

@carolinca88 Ano byla vložena 5 denní embrya. Tak bych měla být 6+2 ale UTZ ukazuje 5+2 a tak mě to děsí. jedna paní mi řekla, že to u ivf není možné, že to je špatně. tak se tu teď trochu trápím.

fafetka
17. bře 2021

@lenkaashley ještě bych se netrapila. Počkejte na kontrolní utz😉držím pěsti ať to vyjde

nita1984
17. bře 2021

@fafetka základ je, že se to nemá počítat podle MS, ale podle KET

nita1984
17. bře 2021

@lenkaashley v klidu. Je to maličké. Stačí 1mm odchylka měření a hned je vše jinak. Určitě to bude v pořádku

carolinca88
17. bře 2021

@lenkaashley tam stačí u měření podle mě mm a hned jsou ty týdny jinak, uvidíš za 14 dní, teď se tim netrap 🙂

carolinca88
17. bře 2021

@carolinca88 jinak spíš podle hcg, me se zdá nižší, ale vypovídající hodnotu to taky nebude mít. Z mé zkušenosti..

lenkaashley
autor
17. bře 2021

Děkuji za uklidnění, snad to bude vše v pořádku.

fafetka
17. bře 2021

@nita1984 ano to jsem psala

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru