PMS+těhotenství. Měly jste takové příznaky?

any301
22. říj 2020

Ahojte všem. Rada bych se zeptala. Když jste otěhotněly měly jste příznaky třeba jako PMS? Moc Vám dekuji 🙂

lentilkah
22. říj 2020

Ahoj, myslim, ze plno priznaku PMS se da zamenit s tehotenskymi.

emillyhk
22. říj 2020

Měla jsem úplně stejné příznaky, byla jsem přesvědčená, že MS bude každou chvíli... Zpoždění mě nějak moc nepřekvapilo, neměla jsem úplně pravidelný cyklus, do toho dlouhodobý stres... Test jsem si udělala jen "abych to už dostala" - vždycky když jsem měla zpoždění a celá natěšená si dělala test, tak nejpozději do dvou hodin se spustila MS. Takže druhá čárka mě opravdu zaskočila 😄

andycr
22. říj 2020

Ano, skoro totožné. V prvním těhotenství jsem byla přesvědčená že se nezdařilo a MŠ dorazí. Pozitivní test byl překvapení 😊 Teď mě spíš strašně pálí bradavky, bolest podbřišku a zad a nevolnost 😏

bbarshaa
12. lis 2020

Ahoj, já to mám ještě čerstvé, že jsem těhu sem zjistila včera. PMS sem měla každý měsíc docela silný a ještě k tomu dost často i trochu jiný. Každopádně sem ale měla MS pravidelnou +- jeden den.
Tentokrat, ale přeci jen bylo něco trosku jinak, prsa bolely jinak a mnohem víc a hlavně bradavky (respektive stále bolí), často sem cítila trosku nevolnost, ale nic hrozného a to co mi napovedelo, že je asi vážně něco jinak byla stolice. Mívám s vyprazdňováním celkem problémy a tentokrat sem šla i třikrát denne a celkem poklusem 😁. Pak nálada, byla sem o trosku méně naštvávací než běžně před MS.
No a když se mi o tři dni spozdila MS udělala sem si test a byly tam //. 😉 Snad vše dobre dopadne a bude bez problémů.
Každopádně tak týden před MS mě ani nenapadlo, že to tentokrat vyšlo, myslela sem si, že je to klasicky PMS...

lachtanice86
12. lis 2020

Ja vzdy velký pms, v těhotenství vlastně nic

chasing_rabbits
12. lis 2020

Já ano 🙂 čekala jsem ms a nepřišla... po 5 dnech jsem si udělala test a byl pozitivní 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru