Píchání v podbřišku jako příznak těhotenství?

abunny
18. lis 2020

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda některá z vás má zkušenosti s pícháním v podbřišku v ranném těhotenství. Jsem teprve na začátku pátého týdne. Slyšela jsem o bolesti podobné té při menstruaci, ale to já nemám. Spíš občasné píchání a “tahání” vždy trochu někde jinde. Jako kdyby ve mě někdo tahal za šňůrky 😁 Měla některá z vás něco podobného?

jjasmina
18. lis 2020

Měla jsem taky v začátku

baraskaska
18. lis 2020

Jojo pri druhe dcerce a to dost vyrazne hned asi 8 dpo. To uz jsem tusila ze se neco deje.

martinazidkova
18. lis 2020

Já takhle poznala že jsem těhotná 😃

hanicka_k
18. lis 2020

Měla jsem to stejně, byla to taková jiná bolest než při MS, takže jsem poznala, že jsem těhotná ještě dříve než jsem si udělala test. 🙂

eloise02
18. lis 2020

Ano, taky jsem to tak měla.

helena1033
18. lis 2020

Jsem teď 5+4 a mám to samé píchání buď na levo nebo na pravo a nebo jak když tahání......... Prý je to normální, roztahuje vše děloha 😉

pepickovapavlinka
19. lis 2020

Jsem 5+1 a mám to furt

abunny
autor
19. lis 2020

@helena1033 Ano, přesně tak to mám taky. 🙂 Tak to jste mne uklidnila. Mamka mi říkala, že měla vždycky příznaky jako na MS, ale mě pobolívá břicho úplně jinak. K tomu mě bolí tedy pořád prsa a jsem děsně unavená. Tak snad bude vše OK ❤

abunny
autor
19. lis 2020

Děkuji všem za odpovědi, docela mne to uklidnilo 🍀

helena1033
19. lis 2020

@abunny určitě , také mne bolí prsa ( bez podprsenky nevydržím, mám sportovní to mi pomáhá) unavená sem, už i v práci mám hodně tendence posedavat, a včera se k tomu přidaly nevolnosti, dokonce i dneska na kontrole jsem letěla v ordinaci na záchod 😂 jsem 6+1 krásné bylo srdíčko a doktorka říkala že je to cvalik 4mm 😉.

abunny
autor
19. lis 2020

@helena1033 Jééé tak to je skvělé, že je drobeček v pořádku. Držím moc palečky. ❤ 🍀 No ty nevolnosti...těch se obávám. Zatím se jen nemohu najíst dosyta...hned mne pálí žáha a mám hrozný pocity hladu. 😀 Já jsem teprv 4+3 na kontrolu jdu poprvé až za 14 dní. To je věčnost! 🙂 Snad bude vše v pořádku.

helena1033
19. lis 2020

@abunny držím Palečka také ať je vše ok 😉🍀🍀

mia_elisa
21. lis 2020

Jé, já taktéž 😉 u předchozích dvou to bylo jako před MS, teď takové tahání.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru