Otehotnění přes antikoncepci, antibiotika - borelióza

korinka8
6. kvě 2015

Ahoj holky, mate zkusenost s otehotnenim pres antikoncepci a antibiotika ? Mela jsem boreliozu a otehotnela jsem asi cca 3 dny po dobrani antibiotik! Jaky je Vas nazor?

hollybelly
6. kvě 2015

já mám dceru skrze antibiotik a antikoncepci, kterou jsem užívala 12 let, pak jsem měla 2x po sobě antibiotika....jaký názor máš na mysli? skrze tu boreliozu nebo jestli bylo těhotenství v pohodě kvůli početí skrz antikoncepci?

korinka8
autor
6. kvě 2015

V podstate na oboje ... Rika se ze se borelioza prenasi na plod ale jelikoz to bylo uz na konci tak myslim tedy doufam ze uz to bylo zalecene ... A o te antikoncepci a antibiotikach sem take neslysela nic pekneho ... Tak me zajimaji zkusenosti ...

dadanana
6. kvě 2015

Ahoj, o boleriozy teda nic nevím. Ale já uživala nějaký slabši antibiotika tak rok v kuse a do toho antikoncepci.. a otěhotněla jsem. A čekám dvojčátka, a zatím jsou obě v pořádku 🙂 I moje mamka když čekala sestru otěhotněla přes antikoncepci. A i sestra je v pořádku a bude jí 10 let 🙂

annaluciapetrzel
6. kvě 2015

co jsi brala za ATB?

annaluciapetrzel
6. kvě 2015

@korinka8 jinak s antikem je to ok, pkd jsi vysadila hned jak jsi zjistila, ze jsi tehu 🙂

anjelita
6. kvě 2015

V kazdym pribalovym letaku kazdy antikoncepce pisou ze antibiotika vyrusi ucinek antikoncepce 🙂 Gratuluju 😀

korinka8
autor
6. kvě 2015

@anjelita to je hezke ze to tam pisou ... ;) a dik za gratulaci ;) ja mam z toho nahodou radost a moc se tesim ;)

anjelita
6. kvě 2015

@korinka8 u kondomu taky pisou ze to neni 100%, proste kdyz si te prcek tam nahore vybere, neudelas nic 😀

korinka8
autor
6. kvě 2015

Jo jo asi tak ;) ono nikdy neni nic 100% ... Ani to ze si chlap dava pozor ... Protoze jak je videt tak blbe :D

hollybelly
6. kvě 2015

s boreliozou bohužel neporadím, ale s antikoncepcí u nás problém nebyl... ani s těhotenstvím, nijak víc mě nehlídali, doktor si jen napsal poznámku, že jsem "způsob" početí 😀 a tím to haslo, dcerka je naprosto zdravá... držím palce, ať je vše i u vás v pořádku a věřím, že bude 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru