Oscar Zlín. Jak to tam probíhá?

12. čer 2023

Zdravím, chci se zeptat zda někdo v nejbližší době nyl na 1.screeningu ve Zlíně na Oscaru, jak to tam probíhá, vaše zkušenosti atd. Při prvním těhotenství sem byla v Prediku ve Zlíně a byla sem spokojená, no teď mě gynekolog odeslal tam.

luhana
13. čer 2023

Ahoj, já tam jdu příští týden, ale byla jsem tam už při prvním těhotenství. Personál byl super, všichni příjemní, nemohu si stěžovat. Proto jsem si je vybrala i nyní. Tenkrát to tam bylo akorát v rekonstrukci, takže teď už půjdeme do nových prostor.

autor
13. čer 2023

@luhana Tak se mineme, já jdu teď ve čtvrtek 😁 tak ať nám to dobře dopadne 😊

luhana
13. čer 2023

Děkuji i tobě. Ať je všechno v pořádku. Jen mě překvapuje, že ti doktor nedal na výběr - mě se teda ptal, jestli baťovka či prediko 🤷‍♀️

autor
13. čer 2023

@luhana Nevím, v prvním mě poslal rovnou na Prediko a teď na Oscara, ale to mi vysvětloval tak, že sem měla na konci těhotenství problémy s přibírábím malého a funkčností placenty a že tam na to dělají nějaké testy nebo co. Taky rovnou screening na štítnou žlázu a preeklampsii. Tak uvidíme, doufám že žádné problémy nebudou

autor
14. čer 2023

@luhana ještě sem se chtěla zeptat, dá se tam platit kartou? Vím že určitě 2tis platit budu ale nevím jak je to s fotkama a tak

luhana
14. čer 2023

Úplně přesně si to nepamatuju, tenkrát jsem určitě platila hotově, ale mám pocit, že terminál na karty tam byl.

autor
14. čer 2023

@luhana dobře, děkuju

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru