Odeznění příznaků v 9.tt. Stalo se někomu? Bylo těhu v pořádku?

22. led 2021

Ahoj holky, prosím, včera jsem začala 9tt. Od začátku těhu jsem měla citlivá, nafouklá prsa, ale včera prostě splaskly...stalo se to některé a těhu bylo v pořádku? Zůstávají mi slabé bolesti žaludku. Vím, že plaším, ale přesně v této době se u minulého těhu zjistilo zamlklé. Děkuji za anonym, ale chodí zde sestra a já zatím těhu nezveřejnila, na kontrolu jdu 1.2.

klokanka31
22. led 2021

Já těhotenské příznaky neměla snad vůbec, a mám zdravou dceru 🙂 hlavně se nestresuj.

autor
22. led 2021

@klokanka31 to chapu, to ja taky u syna, ale ja je mela a odeznely, to je podle me divne...

klokanka31
22. led 2021

Co jsem tak slyšela a četla, někdo potratí a příznaky má dál... Uvidíš u doktora...

utrikocku
22. led 2021

Mně se to také stalo. Mám za sebou také historii potratu, takze strach a zatím je vse, jak má...

mamikry
22. led 2021

Ja to takhle brzy mela kazdy den jinak. Jeden den na umreni, prsa nalita. Druhy lepe, prsa splaskla, dalsi jsem objimala misu a natekle jen jedno. 😉 Takhle ze zacatku jsou ty priznaky vselijake.

monilee
22. led 2021

Ja som to tak mala u všetkých 3 tehu, že príznaky zmizli. Potom sa zase objavili 🙂

autor
22. led 2021

@monilee holky, moc Vám všem děkuji nejen za Vaše zkušenosti, ale také za to, že jste mě ani jedna neodsoudila, že plaším (i když to tak asi je). Velké DĚKUJI každé z Vás! 😊

ovesova
23. led 2021

Dej vědět hlavně. Určitě budete v poradku

adelafri
23. led 2021

Mě v téhle době přestala bolet prsa, jen bradavky na dotek, nebylo mi ani jednou zle, nezvracela jsem, kdyby mi nevyrostlo břicho teď v 7.mesici tak jako bych těhotná nebyla 🙂

pampeliska1313
23. led 2021

Buď v klidu, já neměla prakticky žádný příznaky, jen jsem si jednou za týden hodila šavli a to asi jen třikrát.:D a jinak nic a teď jsem v 15tt. Čekala jsem přitom, jak budu zvracet, budu cítit podbřišek, prsa a nevím co. Každá to máme jinak, buď v klidu, potom u doktora uvidíš, že je všechno v pořádku a prcek dělá kotrmelce.🙂

nikolaa123
30. led 2021

Ahoj vůbec se neboj, měla sem to stejné jako ty 😊
Ze dne na den mi přestali veškeré příznaky sice jich moc nebylo ale byla sem s toho špatná a letěla doktorovi. A prcek v pořádku 💙 od té doby žádné příznaky nemám nebýt ultrazvuku a už bříška ani nevím že sem těhotná 😊 z ničeho nic všechno vymizelo a je to super! Buďme rádi že ne objímáme záchod 😁 jen si to užívej a ničeho se neboj 🤰🏻

autor
1. únor 2021

Ahoj ,tak miminko je zatim ukazkove ❤ odpovida presne tydnu a dni. Uz mam prukazku, za 3 tydny velky screening. Uz ma krasne nozicky, rucicky a nadherne se hybalo a mavalo. Uplne jsem byla prekvapena, jake uz to bylo krasne miminko. Dr.rikala, ze uz je to velky bobisek ❤ posilam foto

klokanka31
1. únor 2021

Strašně moc gratuluju, krásné miminko 😉

autor
1. únor 2021

@klokanka31 moc dekuji!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru