Nepravidelný tvar žloutkového váčku v 7. tt. Máte zkušenost?

klara2024
2. říj 2024

Ahojte, prosím máte niekto skúsenosť s nepravidelným tvarom žltkoveho vačku v 7tt pred pol rokom som potratila a veľmi sa bojím aby sa to nezopakovalo a nikde neviem nájsť nič o tejto situácii. Plod sa zatiaľ vyvíja dobre všetko sedi len ten váčok ma vraj trošku nepravidelný tvar. Ďakujem za odpoved🙂

1pomnenka
2. říj 2024

Nic to neznamená, může být deformovaný, může mít i výduť a vše je v pořádku. musíš počkat do další kontroly.
https://www.modrykonik.cz/forum/1-trimestr/nepravidelny-tvar-gestacniho-vacku-jak-to-dopadlo/

klara2024
autor
2. říj 2024

@1pomnenka Ďakujem moc za rýchlu odpoved aspoň trošku som sa ukludnila🙂 mala si aj ty tento problém ?
Lebo u mňa je tvar žltkoveho vaku nepravidelný a gestacny vak je niečo iné. Alebo ?

berenika39
2. říj 2024

@klara2024 Moje nepravidelné to, co píšeš, má 16 let🙂)). Jeden lékař mě poslal na revizi, šla jsem k jinému, ten řekl, že počkáme a bylo to v pořádku. držím palce.

klara2024
autor
3. říj 2024

@berenika39 Tak to si ma veľmi potešila a ukludnila. Ďakujem moc za reakciu 🙂

journals
3. říj 2024

Nejsem doktor, nevyznám se v tom, ale když ani utz u už téměř donošeného mimina nemusí ukázat a změřit dobře, tak bych se něčím takovým zbytečně nestresovala. Jednak si tím nepomůžeš a jednak to stejně neovlivníš. Počkej pár dní

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru