Na Mama testu silné čárky a digi test ukazuje jen 2-3. Máte zkušenost?

radousekkk
24. bře 2020

Ahoj holky, v říjnu jsem prodělala zamlkly potrat cca 7tt, plod se nevyvinul, byly jen prázdné obaly. Krvácení. Následná revize. Nyní se mi podařilo znovu otěhotnět. Dle poslední MS bych měla byt 6+6tt, na kontrolu jdu zítra. U MUDr. jsem byla už ve 4tt a nasadila mi Utrogestan. Na ultrazvuku byla vidět jen malá černá tečka. Žádné bolesti ani krvácení se neobjevilo.Dnes jsem si dělala kontrolní testy- mama testy krasne silné čárky, ale na digi testu clearblue jen 2-3 a dle mého by mělo byt už 3+ Tak se bojím co zase bude, nebo spis nebude... Mate některá zkušenosti s tímto testem, kdy vám ukázal méně týdnu od početí než jste myslely a bylo třeba vše v pořádku?

alilali
24. bře 2020

Může se to stát, je to přece jen test. Nestresuj se a vydrž do zítra. Přeji hodně štěstí.

radousekkk
autor
24. bře 2020

@alilali děkuji moc 🍀

jjasmina
24. bře 2020

@radousekkk jj no stres, vyprdla bych se na testy, hlavně ať na ultrazvuku je srdeční akce.Držím palce 🙂

boobulee
24. bře 2020

Jestli se nepletu, tak ten digi test by měl ukazovat přímo od početí(oplodnění) a ne od poslední MS 🙂

radousekkk
autor
24. bře 2020

@boobulee to ano ale ovu měla byt cca kolem 20.2. tak si říkám jestli už by na digi nemělo byt to 3+ ale třeba jen plaším a nervuji se, ale jak je teď i člověk pořad zavřeny doma,tak mám špatné myšlenky a proste se jen bojím ze to opět nedopadne..

alilali
24. bře 2020

@radousekkk To je normální, já se bojím celé těhotenství, to každá z nás. Neboj, dej zítra vědět 🙂 .
Tady je super diskuze https://www.emimino.cz/diskuse/clearblue-digita... 🙂

radousekkk
autor
24. bře 2020

@alilali děkuji a zítra se ozvu 😊 snad už bude vše jak má a já opravdu jen zbytecne šílím 🤦‍♀️

nik1
24. bře 2020

Mně ukázal clearblue míň týdnu, než jsem byla. A vše ok, moje holčička spí vedle mě. Taky tomu předcházel SP, tak jsem měla nervy jako ty.

radousekkk
autor
24. bře 2020

@nik1 moc ti děkuji za odpověď a taky naději 🍀

radousekkk
autor
25. bře 2020

Holky tak nám bije srdíčko ❤️ Jsem akorát o týden pozadu 6+1tt😊 zatím vypadá vše v pořádku 🍀takže clearblue neukazuje tak přesně... na testy už kašlu 😊

loylii
25. bře 2020

@radousekkk jestli si 6+1 tak to je na digi 3+. Protože po vynechání 4+1 to má byt 1-2. Kazdymu stoupá Hcg jinak a ze mě testy digitální úplně super. Papírový jsou nepřesný, záleží na tom jak člověk pije, jak je koncentrovaná moc. Mě třeba rano vyšla čárka na papíru tlustá super, k veceru skoro žádná. Ale digi ukazoval porad stejne, s přibývajícími dny stále vic a vic týdnu. Udělala sem jich opravdu hodně😉)))
Ale to ty už teď nemusíš resit.. přeji hodně štěstí.

ajriska
10. únor 2021

Ahoj, pročítala jsem diskuzi.

Minulý týden ve středu jsem dělala clearblue, ukázal 2-3, dnes jsem zkusila znova a stále ukazuje 2-3. Mám strach, že je něco špatně. Na papírových testech jsou dálnice od 1.2. jak vyšité, tudíž jsem myslela, že clearblue také rychle poroste na 3+.
K dr. jdu 23.2.. žádné obtíže až na občasné ranní nevolnosti a únavu nemám.

radousekkk
autor
11. únor 2021

@ajriska ahoj, no me to tenkrat nedopadlo a skoncilo to ZP... Ale drzim pesti at je vse v poradku🙏🍀

ajriska
11. únor 2021

@radousekkk Tak dnes 3+ a asi to vychází. Poslední MS 28.12. cyklus nemám po 28 dnech spíš 33+, takže ovulace by vycházela cca 15. - 19.1, což by vycházelo. Tak snaaad

radousekkk
autor
11. únor 2021

@ajriska tak supeeer to bude uplne v poradku😊🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru