Mladší těhotenství. Je to možné?

klara199711
19. zář 2022

Dobrý den prosím o názor mám za sebou 4ivf stoho jednou biochemické těhotenství všechny pokusi bez úspěchu
Veškeré vyšetření v pořádku , byl my nalezen APS syndrom
Jinak vše v pořádku

Teť jsem po 4 letech otěhotněla přirozenou cestou je my 24 let
Dle MS bych měla být 9+2 tt ale podle ultrazvuku jsem 6+2tt
Dnes jsem byla na kontrole po 14dnech naposledy byl vidět Gestační Vacek + žloutkový váček dnes po 14 dnech byl vidět plod 4,5mm zatím bez srdeční akce , těhotenství podle UZ je 6+2 tt
Kvůli minulým neúspěšných pokusech a APS syndromu
Beru Godasal 1x
Medrol 4mg 1x
Progesteron besins 4x1

Žádné bolesti ani krvácení nemám
Prosím vás o názor co si o tom myslíte muže se to stát ten rozdíl v týdnech ? na další kontrolu mám jít za 14 dni
Ovulace proběhla později

lencaa11
19. zář 2022

@klara199711 pokud ovulace proběhla později tak je jasný že mimco bude mladší to je ok někdy to proste není přesně podle tabulek hlavně klid a žádné zbytečně stresovani ať má mimnko maminku v klidu a muze se pěkně u vás udělat místečko na 9 měsíců držím palce ☘️☘️

jako_mala_holka
19. zář 2022

Stane se, já mám cykly nepravidelné, když jsem otěhotněla poprvé, tak to bylo cca 21-23dc, podruhé 29dc, pokaždé všechno v pořádku, prostě je ovulace později... Takže by mi to podle ms taky nevycházelo, dr s tím byl v pohodě, řídili jsme se utz a pak klasicky podle screeningu... Držím palce, ať to dobře dopadne

klara199711
autor
19. zář 2022

@lencaa11 děkuji za názor ovulaci jsem měla o 4-5 dni později

lencaa11
19. zář 2022

@klara199711 vše není jen o číslech ale o vašem těle atd počkala bych další kontroly a uvidíte miminko bude v pořádku a vše bude ok ❤️ ...priroda ví co dělá

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru