Miminko neodpovídá dle ms

zetpee
25. únor 2024

Holky je tu někdo kdo to má nebo měl stejně? 13.2 ( 11 dní zpoždění menses. ) Jsem našla na testu dálnici. U dr jsem byla 21.2 ( měla jsem být dle posledních menses 7+1tt ) jenže nebylo vidět srdíčko 🤦 Popadl mě strašný strach a nejistota. Je to moje 6 těhotenství, doma už dvě děti máme. Nasadila mi utrogestan kvůli lehkému špinění a teď už mám pouze těhotenské nevolnosti, hlavně tedy k večeru 😂🤦 Jinak je mi dobře a na další ultrazvuk jdu 28.2 tak se jen modlím, aby tam už srdíčko bylo 😫 Dle Dr to vypadá dobře a myslí si, že byla ovulace déle. Měli jsme za leden pouze jeden styk.

lencaa11
25. únor 2024

@zetpee každé TT je jiné a ne vždy sedí TT skrze Ms záleží kdy byla ovulace počkala bych na další ultrazvuk ...

zetpee
autor
25. únor 2024

@lencaa11 Právě že nevím, kdy ovulace byla 🤷

jannym
25. únor 2024

Ja dvakrat otehotnela po chybe v cyklu, posledni ms tri mesice zpatky a tehotenstvi bylo zjisteno jednou v 6tt a druhe v 7tt, takze za me je mozny skoro vsechno

reeeza
25. únor 2024

Spíš je lepší vypočítávat tt z data ovulace. Např já ji mám až 25 dc, což je 2týdny rozdíl oproti tomu když má někdo ovu 11dc.
Mohla jsi mít jednoduše později ovu.

zetpee
autor
26. únor 2024

@reeeza Já právě nevím, kdy ovu byla 🤷 Ale jelikož byl styk 16.1 tak si myslím, že ovu mohla být tak 20-22 max 🤷 Vždycky jsem jí na sobě poznala ale teď si to nevybavuju. No do středy už vydržím, jdu na kontrolu tak snad už uslyším srdíčko.

zetpee
autor
28. únor 2024

Tak u mě je to ZT, v pátek jdu do nemocnice.

lencaa11
28. únor 2024

@zetpee to mě moc mrzí 😔😔☘️☘️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru