Kyselo v ústech, kyselý žaludek ve 12tt

macmar90
9. únor 2018

Krásný den všem 🙂 Obracím se na Vás s prosbou o radu. Jsem ve 12tém týdnu těhotenství, a bohužel velmi často zvracím, a když už mám konečně klid, mám tak strašně kyselý žaludek, že nevím, co s tím. Mám i takovou zvláštní kyselou chuť v puse. Zkoušela jsem jedlou sodu, jablečný ocet, zázvor, pořád to cítím... :( Nevím, čím mám překyselený žaludek uklidnit.
Nemáte nějaké rady? 🙂 Předem velice děkuji! 🙂

pavca1982
9. únor 2018

Vodou s citrónem zkus

nikoulinka
9. únor 2018

Me na toto hodně pomáhalo cucat tehotenske bonbóny (jde koupit v lékárně) a nebo cucaci tablety Gastrofruit (ten jde koupit jen v dr.max a nevyjde draho) ☺

macmar90
autor
9. únor 2018

@nikoulinka Skvělé, moc děkuji, zkusím! 🙂

macmar90
autor
9. únor 2018

@pavca1982 Bohužel, taky nepomohlo :(

priefi
9. únor 2018

@macmar90 zkus vychlazenou vincentku, ja jsem si davala v noci, kdy me palila zaha a vzdy mi pomohla. Ale pozor na davkovani, tehu mohou jen omezene mnozstvi (viz etiketa).

dvojka
9. únor 2018

Mně při druhem těhotenství nepomohlo taky nic....bylo to strašne utrpení ktere trvalo do 33 tt,vysvobodil mě až předčasný porod . Pevně věřim že najdeš něco co pomůže nebo to prostě samo odezní 🙂 .

jitulien
9. únor 2018

Kyselo v puse mám taky a je to hnus 😉 v 19tt. 🙂 Obvykle je to lepší po jídle co není sladké

kocvarovas
9. únor 2018

Já jsem pila mlíko a na předporodním kurzu nám doporučovali pořádně rozžvýkat mandle..

zmrzlinka
10. únor 2018

Mne pomohl Rennie.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru