Krvácení v 6. týdnu těhotenství

misamisulka
25. zář 2017

Holky prosím vás krvacim v 6tydnu tehu a na gynde mi řekli že to nejspíš budu samovolně potravin byl tam vidět gestacni Vacek ale emryo zatím žádné zítra jdu na kontrolu také jste to měla některá bojím se zítřka jsou že mě i sraženiny ale břicho mě vůbec neboli

pavca1982
25. zář 2017

Měla ve 12tt.to mě moc mrzí!

linee
25. zář 2017

@misamisulka pokud hodne krvacis a k tomu i srazeniny, tak to bohuzel asi vypada na potrat:( Je mi to lito!!! Ale pokud krvacis takto sama, tak se budes moci snazit uz i dalsi mesic. Je to lepsi, nez kdybys musela na revizi do nemocnice. Bricho bolet nemusi.

misamisulka
autor
25. zář 2017

@linee včera i dnes na večer se krvácení zastaví a jsem čistá je to zajimave

pavca1982
25. zář 2017

@misamisulka tak uvidíš zítra 🍀

misamisulka
autor
25. zář 2017

@pavca1982 ano.dekuji

lmartinkova85
25. zář 2017

Ahojky já krvacela v 7tt bohužel se Mimi nevyvyjelo, vše odešlo samo...je mi moc líto ze si tím musíš taky projít ☹️ Je to 14 dni 😞 Ale revize nebyla potřeba, tak uz se snažíme o další

misamisulka
autor
25. zář 2017

@lmartinkova85 a za jak dlouho se můžeme snažit ó další?já jdu zítra na kontrolu

pavca1982
25. zář 2017

No klidně další cyklus, ale já bych být tebou trochu počkala tak 2-😉3 měsíce ať se tělo srovná.

zuzanenka
25. zář 2017

krvacala som tiez a bol to "len" hematom ...
prve tehu - malo tmavej krvi
druhe tehu vela svetlej - bola som presvedcena ze som o to prisla a nie...

tak alebo tak-drzim palce

misamisulka
autor
26. zář 2017

@zuzanenka od večera už nekrvacim ale od soboty do pondělka odpoledne jsem měla hodně krve i sraženiny malé dnes jdu na kontrolu ale myslím že je to konečná

lmartinkova85
26. zář 2017

Ahojky me dr říkal po 14dnech od toho krvácení... ze to je tak časně to tehu ze to mam brat jako opozdenou ms, kolikrát ženy mají spozdeni a odejde to s ms a ani o tom neví no 😞 Já ted měla ovulaci tak jsem zvědavá kdy se zase podaří // bylo a je mi to líto... to vis.. ale lepší než později.. jeste 10dni po tom jsem měla nevolnosti 🙈

kacasa
26. zář 2017

@misamisulka tak jak jsi dopadla?

absintka19
26. zář 2017

@misamisulka drzim palce. Taky jsem krvacela, i srazeniny az do 13tt a ted mi na brisku lezi 4,5 mesicni holcicka. Je to nud anebo... :(

misamisulka
autor
26. zář 2017

Tak jsem holky dopadla jak jsem si myslela samovolně to že mě vyšlo tak příště už snad se zadari

kacasa
26. zář 2017

@misamisulka smutne, ale opravdu je tato varianta lepsi, nez revize, drzim palecky 🍀

pavca1982
26. zář 2017

☹ tak hodně štěstí do budoucna😉

gepe
26. zář 2017

@misamisulka mělo to tak být, zřejmě bylo něco hodně špatně a příroda se sama postarala, bohužel. Mrzí mě to. Avšak ber to z téhle stránky pozitivně, jako kdyby to byla "pouze ms" a hned dalsi cyklus se můžete snažit, s mnohem větší pravděpodobností početí. Bude dobře uvidíš 🙂 držím pěsti.

lmartinkova85
26. zář 2017

Moc me to mrzí...jak píšou holky mělo to tak byt...neboj čas to zahojí, me to moc bolelo 10dni, ted jsem se s tím smířila...uz se těším na další věřím ze tentokrat vše dobre dopadne i Tobě 🙏

linee
26. zář 2017

@misamisulka to mne mrzi,ale pokud to melo byt,opravdu bud rada,ze to odeslo samo.Snazit se uz muzete klidne po dalsi ms🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru