Krvácení. Máte zkušenost?

martidusi
23. kvě 2024

Dobrý den,
Chtěla bych se poptat, jestli tu je někdo ve stejné situaci nebo někdo kdo by poradil. Jsem tu nová, tak úplně nevím.

S manželem se snažíme o druhé, po 14 dnech od sexu jsem se začala cítit jinak, bolely mě prsa, byla jsem ,,nafouklá” a tak nějak jsem tušila, že je něco jinak. Udělala jsem si těhu test dřív, než jsem měla dostat menstruaci a oba dva testy během par dní byly pozitivní. Začaly mi i vadit pachy a nějak už jsem si byla jistá.
Včera večer když jsme šli spát jsem ale začala krvácet, ale prakticky ze mě jen vytekla krev (né moc) a bylo to zase dobrý, jinak mi nic nebylo. Ráno znovu a od té doby malinko špiním. Myslíte, že to byl tedy planý poplach, nebo že jsme o miminko přišli? Máte někdo zkušenost?
Předem moc děkuji.

lencaa11
23. kvě 2024

@martidusi mohlo se jednat o biochemické tt

klokanka31
23. kvě 2024

@martidusi Taky myslím biochemko

martidusi
autor
23. kvě 2024

@lencaa11 to mě taky napadlo 😔

martidusi
autor
23. kvě 2024

@klokanka31 ach joooo 😩

klokanka31
23. kvě 2024

@martidusi Chápu že to zamrzí, taky jsem to zažila. Ale hned další měsíc se zadařilo a mám z toho 4 letou holčičku. Zkoušejte to znova, určitě se brzo zadaří 🙂

martidusi
autor
23. kvě 2024

@klokanka31 děkuji, určitě budeme zkoušet dál. Jen doufám, že brzo aspoň odezní ta bolest prsou, když už nic. 😔

boruvkovykoblizek
23. kvě 2024

Pokud to bylo jednorázové zakrvaceni, mohli se jednat pouze o prasklou cevku. Cipek je více prokrveny. Pokud se nedostavila MS, tak jak by měla, tak je furt naděje. Muže to byt také hematologii, proste cokoliv.
Pro klid na duši bych navštívila gynekologa, udělá ultrazvuk, krevní testy a podle toho uvidíte, zda HCG klesá nebo stoupá.

martidusi
autor
23. kvě 2024

@boruvkovykoblizek no měla jsem to necelý den, najednou je zase po všem. Tak uvidím. Zavolám lékaři, děkuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru