Kromě nevolnosti neustálé návaly horka. Mám se tím znepokojovat?

lenule86
9. črc 2020

Ahoj těhulky, jsem v prvním trimestru, bohužel ještě přesně nevím v kolikátém týdnu odhaduji tak 7tt.
Mám laxní lékařku, která mě viděla jednou a ani nevzala krev, když jsem tam přišla s tím, že jsem dle těhotenského testu těhotná. Včera jsem měla mít druhou kontrolu a milá paní doktorka tam pro změnu vůbec nebyla, takže jsem tam šla zbytečně...
Ale teď na co se chci zeptat... Kromě toho, že zvracím ráno i večer a motá se mi hlava, tak mám taky pocity návalů vedra, což jsem při prvním těhotenství neměla.
Je to normální, nebo se tím mám znepokojovat?

jjasmina
9. črc 2020

Mě bylo vedro furt, kolikrát jsem se v noci probudila zpocená

lenule86
autor
9. črc 2020

@jjasmina Děkuji za odpověď 😉 Tak to jsem na tom stejně a přejde to třeba časem jako zvracení, nebo to bude do konce těhotenství??🙄

jjasmina
9. črc 2020

@lenule86 u mě bylo všechno až do konce

lenule86
autor
9. črc 2020

@jjasmina Tak to jste mě nepotěšila.
Tak děkuji a mějte krásný večer 👍

jjasmina
9. črc 2020

@lenule86 Spíš když přešla jedna věc, přidala se dqalší a takhle až do porodu. Já jsem měla takový horší průběh. Ale většina lidí prej ani neví , že těhotná je. Tak uvidíte 🙂 Hezký večer

legelata
9. črc 2020

@lenule86 Potim se od zacatku jako prase a to jsem zacinala loni v zime. A furt je to stejny mi prijde, ted jsem 40 tt 🙈

jjasmina
10. črc 2020

@legelata jj, to je jako když se mě někdo v zimě zeptal jestli v místnosti není horko nebo zima, tak jsem říkala, mě se radši neptejte, vedro furt 😅

lenule86
autor
10. črc 2020

@legelata Tak to už budete mít za chvilku příčinu neustálého vedra na světě👍😅.Vedro sice pomine,ale horké chvilky přijdou v péči o novorozené stěstíčko, takže člověk si nevybere.

legelata
10. črc 2020

@lenule86 Mne to bohuzel trva i v sestinedeli, ale treba to ted bude lepsi, kez by, jinak me jebne 🙈

lenule86
autor
10. črc 2020

@legelata Tak to mě mrzí, je ro fakt dost otravný to neustálý vedro. Držím palce, ať tě to co nejdříve přejde. A taky přeju krásné chvilky s miminkem.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru