Kdy k doktorovi, když chci potvrdit těhotenství?

anirij332
15. črc 2019

Ahoj holky, mám dotaz, 7.6 jsem měla první den poslední menstruace a ovulaci někdy 23-26.6.. Těhotenské testy všechny pozitivní. Kdy zajít k doktorovi,tak aby návštěva nebyla zbytečná? Chtěla jsem tam jít koncem příštího týdne, což už bych mohla bych 6tt ale vzhledem k pozdní ovulaci si myslím, že srdíčko ještě nebude vidět. Co si myslíte?

pipi_puncocha
15. črc 2019

Pokud nebudou potíže, šla bych asi až později... Já jsem šla když jsem byla 6+5 a srdíčko bylo vidět. Nechtěla jsem tam strašit brzy a pak se nervovat. Příště půjdu ještě později, tak 8tt.

monika76301
15. črc 2019

@anirij332 ja mela srdíčko 6+0... Předtím jsem mela mimodelozni těhotenství a v 8+5 me brali uz na sal od 6+2 se to doktorovi nelíbilo tak me hlidal... Ja bych byt tebou sla tak 6+2 to uz by videl zda je mimi v děloze

michaelllas
15. črc 2019

šla bych až 8tt

jaja01k
15. črc 2019

Doktorovi zavolej, on si sám spočítá, kdy tě bude chtít vidět.

marses
15. črc 2019

Jsem PA - pracuji v gyn. ambulanci. Pro první návštěvu je ideální tak 7.-8. týden těhotenství. Pokud bys mela jakékoliv potíže - špinění více než jeden den, krvácení, bolesti břicha, prostě pokud by se ti cokoliv nezdálo, tak jdi samozřejmě hned ke svému gynekologovi, ev. na gynekologickou pohotovost.

anirij332
autor
15. črc 2019

Příští týden v pátek budu začínat 7tt tak to bude tak akorát ne?

aurelie34
15. črc 2019

@anirij332 já jsem šla v 6+3 tt podle MS a už bych takhle brzo nikdy nešla. Měla jsem ovulaci až 17 den cyklu, tak že byl vidět jen emryonální a žloutkový váček. Doktor mě už strašil že že to na 7 tt málo. Já ale vím kdy přesně byla ovu a tím pádem jsem byla na kontrole jen 5+5 tt a tomu ten nález odpovídá. Šla bych ideálně až konec 8tt. To už bude vše vidět a bude to jasné. Ušetří tě to nervu zda těhu prosperuje nebo ne.

werik153
17. črc 2019

Řeším stejný problém, poslední menstruace 15.6, aktuálně jsem teda 4+5, včera jsem četla článek že srdíčko začíná bít 28 den po Ovulaci. Tak si to zkus vypočítat, pokud víš kdy proběhla.

anirij332
autor
17. črc 2019

Já teď četla že 21 den po ovulaci :D ale kdyby to bylo 28 tak to vychází krásně na středu a ve čtvrtek jdu k doktorovi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru