Jox na začátku těhotenství. Zkušenosti?

tinkad29
4. led 2022

Zdravím, dělala jsem si 3 dny zpět těhotenský test a negativní. Tudíž jsem to brala že nic. Byla jsem nachlazena, bolelo mě v krku, takže jsem 2 dny stříkala do krku jox. Dnes na mě vyskočil dušík na testu a já mám teď strach, abych prckovi nějak neublížila. Máte někdo zkušenost a bylo vše v pořádku? Děkuji za uklidnění.

mamikry
4. led 2022

@tinkad29 Takhle na zacatku s tebou jeste mimco snad ani neni poradne spojene, takze by se nemelo nic stat, tim spis, pokud slo jen o lokalni lek, ktery strikas do krku. 😉

mmm12345
4. led 2022

jox je úplně v pohodě, žádný strach... teď se těhotný nechávají očkovat i jakousi neověřenou latkou a prý je to úplně v pohodě a doporučuje se to... takže nějaký jox... 😀

marketka_m
4. led 2022

Ma doktorka rikala ze je to lokalni a doporucila mi ho sama

te_reza
4. led 2022

@mmm12345 to je žhavej komentář 😂😂😂 ale máš recht. Normálně bych vykloktala slivovici, pak si dala tatarák s kopou česneku a kdyby to nezabralo, zalila bych to joxem🤣

tinkad29
autor
4. led 2022

@mmm12345 😄😄😄 to je fakt

tinkad29
autor
4. led 2022

@mamikry no je, ale víte jak. Všude straší, že se nemůže, tak mě to trochu vylekalo. Děkuji 😊

tinkad29
autor
4. led 2022

@marketka_m jako v těhotenství? Tak super, tak to jsem klidná. Moc děkuji 🙃

tinkad29
autor
4. led 2022

@te_reza 😄😄😄 díky za tip 🤣

te_reza
4. led 2022

@tinkad29 není zač🤣Ale teď vážně, tyhle lokální jednorazovky bych neřešila. Já rýmu léčila pinosolem a babskejma radama a skončila jsem se zánětem dutin jak prase. Doktor mě řekl, ať si stříkám normální kapky do nosu, jen ať to tam neleju jako o závod.

marketka_m
4. led 2022

@tinkad29 jo promin...v tehotenstvi samozrejme

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru