Holky jsem zoufalá. Poradíte, prosím?

katanovobran
26. pro 2021

Prosím jsem v 6tydnu v pátek sem byla na potohovosti hcg 9000 v děloze jen gestacni Vacek dneska 20000 a v děloze pouze gestacni Vacek.Mate prosím někdo zkušenost ze hcg letělo nahoru a nebyl tam plod ale jen Vacek ?

martiniquest
26. pro 2021

Těhotenství je v prvnim trimestru znacne nejiste. Zena je v nadeji. Od druheho trimestru je v ocekavani. Neupinej se na nic, muze to dopadnout jakkoli.

katanovobran
autor
26. pro 2021

@martiniquest já se na nic neupinam,jen mě straší to ze mi řekli ze ty hodnoty stoupají strašně moc rychle když tam embryo není.Straší mě molárním tehotenstvim

elvira
26. pro 2021

@katanovobran je dobré, že HCG jde nahoru, při příštím ultrazvuku může být všechno jak má být

katanovobran
autor
26. pro 2021

@elvira není,doktorka mi řekla ze při téhle hodnotách co mám už by tam dávno mělo byt vidět embryo.Ze to vidí na molární těhotenství z čehož jsem úplně neskutečné vyplasena

elvira
26. pro 2021

@katanovobran tak doktorka je doktorka, ale šestý týden mi připadá celkem brzy na jakékoliv závěry. Těhotenství může být o pár dní mladší, ultrazvuk méně kvalitní...
Nechci ti dělat nějaké plané naděje, ale takto brzy se může stát úplně cokoliv. Takže nic není ani vyhráno, ani ztraceno.

katanovobran
autor
26. pro 2021

@elvira ano to sem si říkala i já ze 6 týden je brzy ale prý ta hodnota toho hcg je obrovská na to ze mám prázdný gestacni vacek

slecnami
26. pro 2021

Ahojky, proč jsi byla na té pohotovosti měla jsi nějaké problémy...??

Moje doktorka taky nebyla nejoptimističtější, když jsem přinesla výsledky z laborky: 5+1 HCG 11300, 5+4 přes 33000. 6+0 na ultrazvuku embryo 5 mm, t. č. bez srdíčka. Říkala, že uvidíme, co z toho bude, hodnoty jsou možná až moc vysoké, bla, bla... Já po třech zamlklých těhotenstvích nervy jak blazen... A víš co?? 6+5 miminku tlouklo srdíčko...a náš poklad se nám narodil teď v září!! ❤️

Zatím nevěš hlavu, nic není ztraceno a ty hodnoty zatím nevypovídají nic špatného, držím pěsti!! 🙏🍀

biciklissie
26. pro 2021

Bohužel, u mě tak bylo. Hcg mi stoupalo v pořádku, ale miminko se nevyvíjelo. Čekalo se kvůli tomu x týdnů, i mě sestřičky na gynde utesovaly, ze to bude dobre, ze hcg hezky stoupá. No, bohužel, kolem devátého až desátého tydnu jsme čekání vzdali, bylo to zamlkle těhotenství. Mě se k tomu pak přidalo i spineni, které se postupně zhoršovalo. Držím pěsti, ať to u vás dopadne líp.

katanovobran
autor
26. pro 2021

@biciklissie a u vás byl vidět jen gestacni Vacek nebo i plod ? Já mám totiž vidět jen Vacek úplně bez plodu ne ze se nevyvíjí a hcg pořad stoupa

ivya
26. pro 2021

Já jsem v říjnu měla na začátku 7. týdne prázdný gestační váček bez embrya, začala jsem špinit a o pár dní později následoval SP. Hodnoty HCG ovšem nevím, ty mi dělali až po proběhlém SP. Takže ano, stává se to 🤷🏼‍♀️

katanovobran
autor
26. pro 2021

@ivya u mě jde ale o to vysoké hcg

ivya
26. pro 2021

Tak HCG může stoupat poměrně rychle i tak, než si tělo všimne, že je něco špatně. Embryo chybí, ale tělo o tom zatím neví.

katanovobran
autor
26. pro 2021

@ivya ne oni mě chtějí hned v úterý hnát na revizi,straší mě s molárním tehotenstvim …

ivya
26. pro 2021

Tak to musí oni vědět nejlépe, nikdo z nás tvůj ultrazvuk neviděl a jen z hodnot HCG těžko soudit 🤷🏼‍♀️ V úterý ti jistě udělají další ultrazvuk a uvidí, jestli nastal nějaký posun.

katanovobran
autor
26. pro 2021

@ivya na utz mi řekla ze to na molu zatím nevypadá

ivya
26. pro 2021

@katanovobran Tak to může opravdu být jen anembryomola, tedy gestační váček bez embrya... A nebo se ještě něco objeví. Ale to se uvidí na další kontrole.

katanovobran
autor
26. pro 2021

@ivya ano,mám jít teď v úterý ale ona mě sleduje obden to ani nemá šanci se tam něco objevit řekla ze pokud se to bude zvyšovat a embryo nikde v úterý revize

zuzha31
26. pro 2021

@katanovobran nechci být negativní, ale přesně takle u me probíhalo ZT. Byla jsem v 6tt vzala jsem si v praci hcg, bylo kolem 8000, za par dni jsem sla na gyndu a byl tam prazdny gestacni vacek. Doktor tehda rekl, že bud je o tyden opozdeny (pozdější ovulace) nebo z toho nic nebude. Za tyden a potom znovu za tyden jsem sla znovu a bohužel žádná změna. Mela jsem nazor 3 doktorů. V den revize jsem měla hcg pres 20 000.

katanovobran
autor
26. pro 2021

@zuzha31 já mám prave 20000 už dneska a to jsem v 6 tt a to se doktorce nezdá

biciklissie
26. pro 2021

@katanovobran Myslím, ze tam vevnitř bylo úplně něco nezřetelného a posun fyzicky žádný.

mia9999
31. led 2022

@katanovobran ahoj, mužů se zeptat jak ti to dopadlo?

katanovobran
autor
31. led 2022

@mia9999 ano můžeš sem v 11 týdnu,příští týden jdu na kontrolu ale už sem miminko viděla dvakrát a bylo vše v poradku tak doufám ze i nadále,ses v podobně situaci ?

mia9999
31. led 2022

@katanovobran Tak to moc gratuluji 👏 A preji at je vse nadale v poradku 😉
Ja byla v listopadu na revizi delohy-vysledek kompletni mola (hodne vysoke hcg v 7tt). Tak jsem prave narazila na tvuj prispevek s vysokym hcg a zajimalo mne jak jsi dopadla. Jsem rada, ze u tebe dopadlo vse dobre 😉

katanovobran
autor
31. led 2022

@mia9999 tak to je mi strašně moc líto,a klesá vám aspoň hcg jak má ?

prcccek
25. lis 2022

@mia9999 můžu se zeptat jak moc vysoké HCG jsi měla?

mia9999
26. lis 2022

@prcccek Ahoj, den před revizí jsem měla hodnotu HCG vyšší než 100 000 jednotek.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru