HCG v krvi

bublinka20
14. říj 2016

Ahoj holky,
mám dotaz, po 3 letech snažení se zadařilo i nám.
Jednoho krásného rána se dccera vzbudila s tím,že mám v bříšku dvě miminka, a tak jsem si z hecu manžela udělala TT. a byl pozitivní,dost mě to překvapilo, protože to bylo cca 16-18 dní po laparoskopii.
16-18 DPO jsem si došla na krev, a hodnota byla 260,2 ( utery) IU, ale tabulky,co jsem koukala na netu a stejně tak i testy jsou v hodnotách mIU, tzn. že jsem měla 2600 mIU.
Není to moc? Nemůžou tam být vážně dvě?
Dnes jsem šla znovu na krev, kolik by měla být tedy cca hodnota dnes?🙂 Podle poslední MS jsem dnes 4+5 t.t.

lenusaak
14. říj 2016

@bublinka20 možný to je, já v 5tt měla hodnotu teprve nějakych 670mIU. Ale zase u každého hcg roste jinak, mrkni na internetu na tabulky hcg . Bude tam vždy tt a od kolika do kolika se v tom daným tt pohybuje hcg 🙂 dceruška je šikulka 😊

bublinka20
autor
14. říj 2016

No,Tam to bylo 5-426 :D což už je úplně mimo 🙂 JoJo,sikovna to ona je,asi dětský šestý smysl 🙂 snad ji i ta předpověď dvojčat vyjde 🙂

broccolka
14. říj 2016

@bublinka20 podle toho hcg se to poznat mozna ale asi ti to nikdo nepotvrdi 🙂 ale u me uz tam v 6tt byli videt dve krasny dutinky tak si chvilicku pockej na utz 🙂 mela jsem tam dve a hcg jsem mela uplne tabulkovy 🙂 takze u me by to neplatilo ze u dvojcat je hcg vyssi

bublinka20
autor
14. říj 2016

Je,děkuji za příspěvek, tak uvidíme,ted jdu na další kontrolu v úterý,to budu 5+2 takže budu rada,když uvidíme zase tu tečku,a je jedno,jestli jednu,nebo dvě,i když jak pisea ty,myslím,ze takhle brzo je čas na nějaké závěry 🙂 tak mi drzte palce,at tam jsou dve

lucky22
14. říj 2016

@bublinka20 Ja jsem nekde cetla ze IU a mIU je uplne to stejne, akorat nekdo pouziva to a nekdo to druhe...

bublinka20
autor
14. říj 2016

Lucky22 taky jsem to slyšela,ale o to víc.me zarazil převodník na mIU/IU, ale asi mas recht děkuji🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru