HCG. Jaké jste měly na začátku těhu?

ladaa20
20. únor 2020

Ahoj holky jake jste měli prosím hodnoty hcg na začatku těhu? Ja si vzala krev jako samoplatce a za tyden pujdu zas k dr jdu až za 14 dni dřiv stejně nic neuvidi. Moje hodnota 33DC (4+4tt) byla 248 je to ok nebo nízke? Děkuji za rady nevim zda se pomalu začít radovat nebo ne po mých předchozích zkušenostech

alilali
20. únor 2020

Já bych řekla, že je to ok. Já byla cca mezi 6tt - 8tt a měla jsem 2500.

zavodnice
20. únor 2020

Mně se líbí tahle tabulka http://www.betabase.info/chart/basic/single
já jsem měla 17DPO 687 a 20DPO 1966.

kixi
20. únor 2020

Pokud byl test pozitivni, pockala bych na kontrolu u lekare..za 2 tydny uz by neco videt mel

meggii321
20. únor 2020

Prosím o rádu.🙏🙏
Dnes mám 5 den zpoždění, včera jsem byla u Dr., protože mám problém s jedním vaječníkem a mám za sebou jedno biochemické těhotenství, řekl, až bude pozitivní test, abych přišla…teď toho lituji, oznámil mi, že jsem těhotná, ale že je plod jinde a že se nejspíš jedná o mimoděložní těhotenství…dle mého názoru a dle všeho co jsem se dočetla, soudím, že je to blbost, aby takto brzy soudil, že se jedná o mimoděložní.
Podle poslední ovu a sexu si myslím, že bych mohla být ve 3 týdnu. Dr. mě poslal na test HCG, který vyšel 168 a volal mi, že si myslí, že se jedná opravdu o mimoděložní, protože je to HCG nízké… máte s tímto některá zkušenost???
Děkuji za vaše odpovědi! 😔

katerina20
20. únor 2020

@meggii321 ahoj já byla na první kontrole když jsem byla 3+6 a už bylo vidět že těhotná jsem a že dutinka je tam kde to má být. Poslal mě taky na krev a HCG jsem měla 1247..ale to HCG má dost velký rozmezí takže jestli to tvoje je v pohodě to nevím.

katerina20
20. únor 2020

@ladaa20 byla jsem na krvi ve 3+6 a HCG bylo 1247

kixi
21. únor 2020

@meggii321 je brzy na jakekoliv zavery...pockala bych minimalne 2 tydny...skoda, ze doktori hned vedi o co jde, ale podle me je strasne brzo...🍀

falko11
25. únor 2020

Ja v 5tt mela pres 7000. Ale i u prvniho jsem mela hodne vysoke hcg.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru