Genetické vyšetření u Apolináře a špatné výsledky krve. Jaký je postup?

pliczkova
17. únor 2020

dneska jsem byla na vysetreni genetickem a vysla mi spatne krev.. vysel mi Dawnuv syndrov..mam 1:508..zitra jedu do Prahy na vyšetřeni.. jaky je postup?jsem probrecela cely den, jsem uplne znicena...

j.a.n.i
17. únor 2020

@pliczkova Já tedy nevím, ale mám takový pocit, že 1:508 hodnotí Apolinář jako negativní výsledek, takže není důvod se z něj hroutit.

terezsk
17. únor 2020

@pliczkova bud uplne v klidu , me vyslo 1:200 potom jsem jela na genetiku kde mi zmerili sijove projasneni , to jsem mela v poradku i nosni kustka byla pritomna , dle utz vse v poradku , nasledoval dalsi odber krve a pote sem mela riziko1:11 a nakonec me cekal odber plodove vody a cekam zdraveho chlapecka👍🏼🤩 drzim palce a vubec se neboj 🤩

meronym
17. únor 2020

@pliczkova Vzdyt to neni spatny vysledek. Co Vam rekli?

pliczkova
autor
17. únor 2020

@meronym ze mam spatny vysledek krve a ze to vychazi jinak podle ultrazvuku ale ze me radsi posilaj na vyšetřeni klku do Prahy.. kdyz zacal vyšetřovat miminko tak sam rekl dr ze miminko vubec nespolupracuje ze sebou moc hazi

pliczkova
autor
17. únor 2020

@j.a.n.i dekuji 😊

pliczkova
autor
17. únor 2020

@terezsk a to vam delali hned? ja tam jedu zitra, mam tam byt na 8h na lacno..

terezsk
17. únor 2020

@pliczkova krev mi brali ve 13 tt a plodovku v 16 tt👍🏼 A vzdycky hned na navsteve genetiky v jakem jste tydnu ?

pliczkova
autor
17. únor 2020

@terezsk zitra 12+0

terezsk
17. únor 2020

@pliczkova tak to si myslim ze ti vemou krev a udelaji podrobny utz a nebo ti odeberou klky ty se provadi do 13tt ale plodovka se bere az od 16 tt. Kazdopadne ty bud uplne v pohode a nedelej zatim zadne zavery verim ze to dopadne dobre uz jen to riziko nemas tak velke ... nevim proc te tak strasi👌 Hlavu vzhuru a drzim palce , dej vedet jak to vsechno dopadlo

pliczkova
autor
17. únor 2020

@terezsk byl to mlady mudr. ja ho tam nevidela.. tohle je me 3.tehotenstvi.. mam dva syny 14 a 12 let.. a tohle jsem zazila poprve.. tak jsem z toho uplne hotova, plac nejde zastavit.. zitra pisnu jak to dopadlo jestli odebrali klky nebo jen ten ultrazvuk s krvi.. manzel to taky nechape ze takhle strasi, ale nez aby neco podcenili tak to radsi resi.. a to mi jeste rekl ze to muze bejt i vekem bude mi 34

marketa1218
17. únor 2020

Tohle vůbec není špatný výsledek. Krev bývá často zkreslena, také jsem to tak měla. Důležitý je Ultrazvuk. Držím palce 😊 bude to dobré.

pliczkova
autor
17. únor 2020

@marketa1218 ultrazvuk jsem mela dnes tak uvidime co se mnou budou delat u Apolinare

pliczkova
autor
18. únor 2020

@terezsk tak to mam za sebou a zitra odpo vysledky..upřímně me to bolelo a bylo neprijemne.. ale sestřičky uplne skvělé.. kdyby takové byli vsude.. pan doktor uplne skvělý přístup.. a 16.3 dalsi a poslední kontrola po zakroku

terezsk
18. únor 2020

@pliczkova tak to je dobre , tak ted hlavne odpocivej a relaxuj , je to dulezite 👍🏼 Utz ti taky delal ?

pliczkova
autor
18. únor 2020

@terezsk jen nez zacal delat ten zakrok, ale nic mi nerekl

pliczkova
autor
19. únor 2020

@terezsk tak mam výsledky.. vse v poradku.. nooo a cekam tretiho chlapecka 😍😊

terezsk
19. únor 2020

@pliczkova no vidis to , moc gratuluju 😘 ted uz si to budes jen uzivat 👌

sobist
19. únor 2020

@pliczkova to je super, gratuluju 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru