Fotky ultrazvuku na Caru. Dostávaly jste?

andyskarsgard
22. dub 2020

Ahojky, dostávali jste fotky ultrazvuku na Caru? Já jsem byla dneska podruhé na ultrazvuku.. Minuli týden to byl jen Vacek, a dneska tam šlo vidět i srdíčko, doktorka říkala že jsem tak v 6 tt, byla jsem na ivf cyklu. Manžel by to chtěl vidět taky ale bouzel teď kvůli korona virusu ani nikde nepousteji, a já jsem vlastně nedostala ani jednou fotku. Doktorka říkala jsme pořád ještě na začátku. Tak nevím.. Dostávála jste některá fotku? A ve kterém týdnu asi?

handulkak
22. dub 2020

@andyskarsgard já dostávala fotky pokaždé, i když tam byla jen sliznice. 😂

andyskarsgard
autor
22. dub 2020

@handulkak vážně a řekla jsis o ně? A platila něco? Já totiž vůbec nevím.

klaarusa
22. dub 2020

Já také dostávala, ale při poslední kontrole tam byla jiná ošetřující lékařka a když jsem o ní poprosila, musela jsem si fotku zaplatit.

adenka84
22. dub 2020

@andyskarsgard také jsem dostávala i od svého Dr i z vyšetření na genetice..

andyskarsgard
autor
22. dub 2020

@klaarusa aha já jsem vůbec nevěděla.. Ale nezeptala jsem se. Kamarádka říkala že ji dávali Automaticky ultrazvuk, a pro mě je to úplně první. Takže vlastně nevím. 😳

andyskarsgard
autor
22. dub 2020

@adenka84 já právě na Car v Brně zatím nic nedostala, asi jsem se měla zeptat.

handulkak
22. dub 2020

@andyskarsgard nerikala jsem si, dostala jsem vždycky. A nikdy neplatila.

lenickakl
22. dub 2020

měla ses zeptat.. u svýho gynekologa jsem si říkala a platila jsem za fotku.. na genetice mi ji dali automaticky zdarma

andyskarsgard
autor
22. dub 2020

@lenickakl já chodim do ivf centra, otěhotněla jsem z ivf. Tak právě nevím. Ve středu si řeknu to mám kontrolu. 😳

andyskarsgard
autor
22. dub 2020

@handulkak aha právě nevím jak to je v ivf, pokaždé mi dělá ultrazvuk někdo jiný. Atd.. Normální gynekolozce nechodím.

michaela10s
22. dub 2020

Já byla u doktora 2x, a udělal si fotku pro sebe, při první sem se ho zeptala zda si ji můžu vzít 😀.. no řekl mi, že mi za 50 Kč může vytisknout, takže i druhou kontrolu sem hned říkala, že bych chtěla znovu fotku, 1x fotka za 50 Kč, musela sem si říct sám od sebe by mi ji nedal 🙂
Ale mam normální gyndu, otěhotněla sem přirozeně

handulkak
22. dub 2020

@andyskarsgard mě to dávali normálně v IVF centru. ;)

katule1990
22. dub 2020

@andyskarsgard Jsem taky těhotná po IVF. Byla jsem v CAR na kontrole v 6+4tt a v 8+4tt a pokaždé mi dala doktorka sama od sebe fotku zdarma, o nic jsem si nemusela říkat. V našem CAR je to tak, že vždy objednávají jen k "mojí" doktorce, u které jsem od začátku. Jen na zákroky, které musely být přesně v daný den, jsem byla u jiných doktorů. Moc nerozumím, že jsi tak v 6tt, to se přece musí vědět přesně, když jsi po IVF. Jo a dnes jsem už byla poprvé u svě gynekoložky (9+3tt) a fotku mi nedala, ani jsem se na ní neptala.

andyskarsgard
autor
23. dub 2020

@katule1990 no kdybych se nezeptala v jakém týdnu jsem tak by mi to asi ani sami od sebe neřekli, celkem mě mrzí že jsem dvakrát nedostala fotku, hlavně kvůli manzelovi. Ale neptala jsem se, moje chyba. Jen kamarádky mi říkali že vždy dostali bez ptani na gynekologii, tak jsem si myslela že ivf je asi jiné. Ve středu se zeptám.
V ivf mi taky napsali nemocenskou tak nevím na jak dlouho, sef už si začal hledat někoho jiného.. U nás je to v práci složité... Chjo

andyskarsgard
autor
23. dub 2020

@handulkak aha tak já nic nemám, zeptám se ve středu příští týden.

handulkak
23. dub 2020

@andyskarsgard určitě zeptej. Určitě ti ji daji. Říkám, já dostávala i fotky sliznice - ještě před zavedením. Pak fotky ze zavedení, z kontroly a pak foto plodu. 🙂

andyskarsgard
autor
23. dub 2020

@handulkak ach to máš super kliniku. 😳

handulkak
23. dub 2020

@andyskarsgard jo to jo. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru