Extrémní únava a nevolnost. Máte tip, co na žaludek a energii?

suzana001
4. led 2020

Ahoj holky. Měla bych být v necelých 6tt a už několik dní mi je skoro celý den špatně od žaludku(nezvracim jen špatně) bolí mě žaludek a celkově jsem nadmutá jak koza 😀když se najim je jedno čeho tak je to lepší, ale stále ne nejlepší. Nezná některá vychytávku na žaludek nebo jen musim přežít? Do toho mě bolí hlava a do toho jsem šípková Růženka která spí třeba 12h nají se a může zas jít spát protože je už unavená při vstávání. Jako vždy jsem byla spavá ale tohle už nebaví ani mojí čivavu😀když už jsem u zvířat tak moje 🐐🐐na ty se nesmí šáhnout a na sex nemám ani pomyšlení. 👎🏽Takže můj přítel se doma asi vyloženě semnou baví🥳
Ještě mě napadá že by na mě něco leze tak se to všechno takhle zhoršilo, ale nevim.. protože jsem fakt rozlámaná jak po třech párty za sebou😖
Chodim do práce což jakž takž dávám, ale příští víkend mám jít do práce i o víkendu a to si zatim ani neumim představit. A jít musim jelikož v práci to říkat takhle brzy nechci..
má pro mě někdo typ co na žaludek a na energii ?
A má to někdo stejně ať se uklidnim že to je jen opravdu ten “JINÝ STAV” kterej si mám děsně užívat ?😋

nanyh
4. led 2020

Zkus jíst často malé porce. Ber si i třeba hroznové víno a zobej. Jinak je obojí naprosto normální😊

codal
4. led 2020

Souhlasím s příspěvkem výš. Mně pomáhalo jíst častěji malé porce a měla jsem v kabelce neustále sušené meruňky, když se mi udělalo špatně. Pokud je to z hladu, tak to pomůže. U druhého těhotenství nepomáhalo nic, tam jsem zvracela před jidlem, po jídle, několikrát denně a bylo úplně jedno, co jim. Ale koncem třetího měsíce to vymizelo 😊.

leniczka23
4. led 2020

No ja tohle mela az do konce 3 mesice. a me nepomohlo nic..jediny co sem treba za cely den snedla byl.jeden grep..zhubla sem za ty prvni 3 mesice asi 7kg a musela jsem jit kvuli tomu na chvilku i na neschopenku..ale preslo to..

suzana001
autor
4. led 2020

@leniczka23 no můj problém úplně není že bych nejedla. Já jím normálně. Možná trochu víc dokonce než předtim ale žaludek prostě pořád cítím že ho mám 😃 divnožaludek🤢v autě je to nejhorší

nanyh
4. led 2020

@suzana001 V tom autě to je normální. Jsem ve 21tt a dělá se mi špatně i teď.😃

suzana001
autor
4. led 2020

@nanyh mě jako auto nedělalo nikdy pořádně dobře ale teď je to děsný. Už to začíná i jako řidič a ne spolujezdec 😀
PS: budeš krásná maminka 🌸

sylvusska
4. led 2020

je to uplne normalni stav, kord v tomto tydnu, zveda se hladina tehu hormonu na max., oboje moje tehu byla krize 6tt. - 9.tt, nebylo mi vubec hej, prejit jen na zachod bylo pro me sileny, jak me z chuze bylo zle, motala se mi hlava, pachy ruzny. Zila jsem na Coca cole, po lzickach zmrzlinu (tu mi radila doktorka), rohlik prubezne, cokolada po ctvercku. U 2. tehu me chtela dat v 6.tt na kapacky do nemocnice.
Doktorka mi v obou pripadech napsala i torecan cipky proti zvraceni. At si dam, pokud nebudu moct odpocivat. Tak klidne i ty, at ti doktorka predepise.
Urcite bych zkusila treba na tyden, dva neschopenku a pak uvidis, jak ti bude. Poradne si i odpocines.

nanyh
4. led 2020

@suzana001 To je milé, děkuji🍀😊

codal
4. led 2020

@suzana001 já měla žaludek na vodě celý tři měsíce a pak znova celý devátý měsíc...je to prostě jiny stav a někdy je to hrozný, co si budeme povídat.. já jezdila s otevřeným oknem a ne jednou jsem zastavovala u silnice a zvracela do pangejtu..

drep
4. led 2020

Taky jsem tou dobou měla dost hustý nechutenství, pachutě, všechno mi smrdělo a měla jsem pocit, že usnu za chůze. Já v té době měla jen pár 24 hodinových služeb a pak studijní volno, učila jsem se na atestaci, ale bylo to teda peklo. Na přelomu druhého trimestru to přešlo. Vydrž 🙂

makra1988
4. led 2020

Mě začalo být špatně 4tt, tak jsem poznala v den menstruace, že jsem otěhotněla, druhé těhotenství. Zvracela jsem do cca 20tt, teď jsem 28tt na jídlo se někdy nemůžu podívat a můj žaludek stále trpí. V autě to je boj, dobře je mi max za volantem. Ze začátku zvracení, nechutenství, spánek a strašná neuhasitelna žízeň, tu mám ještě někdy teď.
A to buď ráda, že nemáš doma ještě jednoho prcka, který zrovna prožívá nějaký vzdor 😁😁😁a ze začátku těhotenství učení na nočník, to byla lahůdka.
Přeji ať to brzy přejde!!!! Ale je to buď a nebo. Vyzkoušela jsem kde co, jak v prvním, tak i teď v druhém těhotenství a něco opravdu zaruceneho jsem nepoznala. Ba naopak!!!!

eithelwing
4. led 2020

Divnozaludek mi teď při druhém těhotenství trval snad do 16/17tt. A ani teď v 19tt to není vždy ideál. Ale je to mnohem lepší. Už si i jídlo užiju. 😊
Unava se taky zlepšila v 2. trimestru. První byl peklo, mohla bych spát pořád, do toho migreny. 🤦 Nic extra nezabiralo, jen prislib, že bude lepe. A je. 😊

jironymou
4. led 2020

nevím nebo jsem slepá...ale nečekáš dvojčata/vícerčata?

kacenka115
4. led 2020

@suzana001 no asi tě "potěším" já to tak měla až do 8m. Pomáhala ledová kofola, bez ní bych nedochodila VŠ kurzy. A spíš tak pro pocit zázvorová lízátka. Týden od testu divnožaludek a někdy i zvracení. Od 4m extrémní únava (zlatej 1.trim) + motání hlavy, pocit na omdlení. Těhotenství jsem si opravdu užívala až při přenášení. 🤦‍♀️ Ovšem od takového 7-8m jsem byla k použití.

suzana001
autor
5. led 2020

@jironymou z čeho tak usuzuješ?😀

krupka3
5. led 2020

Akupunktura, chodit 1x tydne. Pomuze od unavy i od zaludku, uplny zazrak. Neverila jsem tomu, ale sla jsem na doporuceni a presly me nevolnosti behem jednoho tydne, kdy mi bylo az tak zle, ze manzel musel byt doma se starsi dcerou na ocr, a ja hned dalsi tyden plne fungovala. Chodila jsem cca od 8tt do 14tt, ted jsem 16tt a uz je to dobry. Moc doporucuji.

flowerkacrochet
12. led 2020

@suzana001 měla jsem to první dvě těhotenství a ani teď mě to neminulo 😂. Pomáhá se přemoct a jít se projít na vzduch. A taky jsem teď byla s dcerou v bazéně a to bylo super ta studená voda mě probrala. Jen teda po cestě domů krize. Dcera spal v autě a já bych taky klimbla.
Naspím teď fakt dost ale moc se nedá s dvěma dětma:D. Nejhorší je když jim musím každý den vařit. U toho nemůžu skoro dýchat aby se mi neotáčel žalůdek. Já bych si klidně jen zobala celý den něco ale jim uvařit musím 😂

flowerkacrochet
12. led 2020

@krupka3 jé to je super to čtu prvně. Zítra jdeme s dcerou s jiným problémem teda za paní co akupunkturu dělá ale jdeme na činskou medicínu. Tak se ji tam hned objednám :D

125katulka125
19. led 2020

s nechutenstvím teda naštěstí zkušenost nemám, takže s tím ti nepomůžu, ale co se týká únavy, tak mě pomohl uplně obyčejný hořčík, celkově pomáhá jak na únavu tak i na křeče a tak

herbinaaa
18. bře 2020

když jsem se cítila bez energie a znechucena, tak sjem brala vitaminy multikomplex. Po par dnech se to vrátilo do normálu. Tělu asi jenom chyběly nějaké vitaminy

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru