Duphaston, bylo vám po něm zle? Přešlo to po vysazení?

uztotakbude
18. pro 2014

Holky, které jste braly Duphaston. Bylo vám po něm zle? Jak? A po vysazení to přešlo? Mám podezření, že umírám kvůli Duphastonu. Bolesti hlavy, strašné nevolnost, bolest zad, prý se mi strašně brzy začaly rozvolňovat kosti v křížovo-pánevním zkloubení a na to prý mají vliv hormony. Teď mi doktorka řekla v telefonu, že mi to tedy vymění za Utrogestan poševně, po tom by mi prý tak zle být nemělo. Máte někdo zkušenosti i s ním? Nebo s obojím a můžete srovnávat?

terka_85
18. pro 2014

Já brala Duphaston letos. Asi 4 měsíce. Nic mi po něm nebylo, jen jsem po něm měla hroznou chuť k jídlu a přibrala asi 5 kg. Ale svůj účel splnil - jsem těhotná 🙂

jesterka85
18. pro 2014

já jsem brala obojí a ani po jednom mi nic nebylo....

kkouzlo
18. pro 2014

duphaston tak půl roku, ještě dobírám a žádné problémy, asi kynu, ale to neřeším, když jsem konečně těhotná :D

lucifereeek
18. pro 2014

brala jsem duphaston teď nedávno a cítila jsem se akorát hrozně unavená, jinak nic. A s Utrogestanem zkušenosti taky mám, a bylo mi taky slabo - ale obojí jsem polykala.

katka865
19. pro 2014

Brala jsem duphaston celý první trimestr a úplně bez problémů.

coccinella
21. říj 2016

Měla jste některá po duphastonu nafouklé břicho a pachuť v puse?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru